Saldusis NORFOS „siurprizas“

„Noriu pranešti apie eilinį prekybos tinklo Norfa pirkėjų mulkinimą. Šią savaitę Druskininkuose buvo pirkta pakuotė zefyrų, kuriems taikyta akcija ir jie kainavo pigiau nei anksčiau. Žiūrint iš šono pakuotė atrodė normaliai, išskyrus tai, kad užklijuoti 2 lipdukai. Nulupus viršutinį lipduką paaiškėjo, kad naujoji akcija ne tik sumažino zefyrų kainą, bet ir „stebuklingai“ pratęsė jų galiojimo laiką! Jie taip daro dažnai. Prašau atkreipti į tai dėmesį“, – nevartok.lt ir visus vartotojus įspėjo skaitytojas Žydrūnas.

Vasarą Druskininkuose skaičiuojamas ypatingai didelis poilsiaujančių žmonių skaičius. Žmonės perka produktus nesigilindami į jų galiojimo terminus.

„Jeigu parduotuvėje radote senus produktus, perklijuotas etiketes, žinokite, kad tai individualios parduotuvės problema. NORFA vadovybė tokių dalykų netoleruoja. Už tokius dalykus mes griežtai baudžiame pažeidimus padariusius darbuotojus“, – nevartok.lt tvirtino NORFA atstovas Darius Ryliškis.

Deja, tai kol kas klasikinis NORFOS prekybos atvejis, kuris rodo, kad prekybos tinklas nevertina savo pirkėjų.

Dėkojame Žydrūnui už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (7)

 1. Povilas:

  Baudžia už tai kad leidosi pagaunami, o, kad yra visokių vidinių nurodymų tai faktas ir nereikia čia šlangomis apsimetinėti.

  • Ilona:

   Pritariu, be valdzios zinios tokie dalykai TIKRAI nedaromi, visi tai puikiai zinom,
   o Norfa vis slepia ir Dievagojasi…

 2. mode:

  Taip paaiškino, lygtais pardavėjai patys būtų suinteresuoti pratęsinėt galiojimo laiką ir dėl to savarankiškai klijuotų lipdukus.
  O neseniai mano drauge atnešė kaip tik zefyrus prie arbatos (greičiausiai ne iš Norfos, nes nepakeliui, bet dabar jau nepasakyčiau iš kokios parduotuvės). Bet tie zefyrai tik ką atnešti irgi nebuvo šviežumo viršūnė. Gerokai padžiuvę.

 3. Atsargiai ir su Norfoje pardavinėjamu „Žvaigždžių pieno“ jogurtu: nusipirkau, galiojimo data lyg ir tvarkoj (galiojimas baigiasi po savaitės), bet jogurtas jau sugedęs… o ką pardavinės, kai galiojimo laikas eis į pabaigą?…

 4. Seip:

  Utenoje irgi tie patys bajeriukai su perklijuojamom etiketem.

 5. Povilas:

  Aš pats ne taip jau seniai pirkau norfoje dantų pastą. Užsidėjau ant dantų šepetuko ir jau dantų valyt … vos spėjau išspjauti. Galiojimo laikas pasibaigęs jau keli mėnesiai pasirodo. Nuėjau, kad pinigus atiduotų ir sakau, kad produktais su pasibaigusiu galiojimo laiku negalima prekiauti, tai ta pasta dar gal mėnesį ten gulėjo ir buvo porą kartų dar nuokainuota kol dingo.

  žodžiu jei leisi, kad tau myžtų ant galvos, tai taip ir bus.

 6. LLL:

  o geriausia, kai kazkada utenos norfoj pamaciau fermentini suri… kaina be akcijos ir tuo labiau be jokio „demesio! pigiau“. surio krasteliai akivazdziai apipjaustyti, o kur ne kur dar pasilike pelesio

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>