Rusai pričiupo sukčiaujančius lenkus mėsos pardavėjus

Remiantis užsienio žiniasklaidos išplatintais pranešimais, Rusijos Federalinė veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnyba (,,Rosselkhoznadzor”) nusprendė sugriežtinti importuojamų lenkiškos kiaulienos gaminių kontrolę.

Toks sprendimas buvo priimtas atsižvelgus į tai, kad importo kontrolės metu apžiūrint krovinį, kiaulienos lašinių siuntoje, kurių gamintoja buvo nurodyta Lenkijos įmonė, rasta Ispanijoje pagamintų lašinių.

Kaip teigė ,,Rosselkhoznadzor” specialistai, lašiniai buvo paženklinti Ispanijos įmonės, neturinčios eksporto į Rusiją ir Muitų sąjungą leidimo, identifikavimo ženklais. Šiai Ispanijos įmonei 2012 m. balandžio mėnesį buvo įvesti importo apribojimai ir uždrausta jos produkciją importuoti į Muitų sąjungos teritoriją.

Tuo pačiu ,,Rosselkhoznadzor” informavo, kad šį mėnesį aptiko E. coli bakterijų lenkiškuose mėsos gaminiuose bei šaldytuose kiaulienos ir jautienos produktuose, kurie buvo pagaminti įmonėse ,,Zaklady Mięsne Carnis Ratas Bronisław Rowecki SP J” ir ,,Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki sp. z o.o”.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (1)

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>