RIMI vištų širdelės iš NEMATEKO, kaip ne žmonėms. NEMATEKAS piktinasi (papildyta)

„Supakuotos vakuume, nevalytos. Labai daug kraujagyslių, spalva raudona. Nuplovus ir verdant spalva kažkodėl nesikeičia (nors turetų patamsėti). Kokio š… ten pridėta, jau nebežinau, nes pakuotes išmečiau. Ir tų širdelių jau valgyt nebesiruošiu. Linkėjimai RIMI ir NEMATEKUI!“, – nevartok.lt pasipiktinimo neslėpė produktu nusivylęs Aidas.

Nevartok.lt apžiūrėjo NEMATEKO tiekiamas vištų širdeles. Galime sutikti su skaitytojo Aido nuomone, kad produktas atrodo mažų mažiausiai neestetiškai. Ne paslaptis, kad toks maistas skirtas ne didžiausias pajamas skirtiems žmonėms. Tad gamintojas pateikdamas tokį produktą ne tik nuskriaudžia pirkėją, bet ir parodo savo požiūrį į visus vartotojus.

RIMI atstovė ryšiams su visuomene Raminta Stanaitytė -Česnulienė teigia, kad prekybos centrui svarbiausia yra kokybė. „Mes būtinai patikrinsime RIMI prekybos tinklui tiekiamas NEMATEKO vištų širdeles ir klausime gamintojo dėl jų kokybės. Noriu pažymėti, visus leidimus dėl kokybės išduodame ne mes. Vartotojų skundai visada yra tiriami, taip bus ir šiuo atveju. Patikrinę širdeles kokybės pažeidimų neradome“, – nevartok.lt užtikrino Raminta Stanaitytė-Česnulienė.

„Vištos broilerių širdelės yra subproduktas, paruoštas ir pateiktas į prekybą pagal galiojančius ES norminius dokumentus.  Kaip matome nuotraukoje – pakuotėje v.broilerių širdelės, ant kurių matosi natūralus riebalinis audinys, tolygiai išsidėstęs širdelių viršutinėje dalyje – iš to galima spręsti, kad v.broileriai buvo šeriami jiems pritaikytu lesalu. Riebalinio sluoksnio buvimas leidžia vartotojui įsitikinti, kad širdelės yra natūralios, tik po skerdimo išvalytos, pašalinant tas dalis, kurios nepriskiriamos prie širdelių – t.y atskiriami plaučiukai, aortos dalis. Pakuotėje širdelės yra natūralios, būdingos v.broilerių širdelėms, spalvos. Pakuotėje matosi šiek tiek drėgmės – natūralu, nes tai šviežiai paskerstų broilerių širdelės. Širdelėse gali likti pavienių kraujo krešuliukų – nes per širdelę yra perpumpuojamas kraujas, taigi tai dar kartą įrodo, kad pakuotėje matomas šviežias produktas. Skerdžiamų paukščių sveikatą prižiūri VMVT gydytojas, kuris dalyvauja skerdimo metu, įvertina v.broilerių vidaus organų (subproduktų) būklę, todėl net negali būti kalbos, kad širdelės netinkamos žmonių maistui.  Produktas yra  tinkamos kokybės ir  tinkamai išvalytas.  Kadangi produktas yra tinkamos kokybės, paruoštas pagal visus atitinkamiems produktams keliamus standartus, reikalaujame tendencingai pateiktą Jūsų informaciją išimti iš tinklapio, priešingu atveju būsime priversti kreiptis į  teisininkus“, – nevartok.lt pagrasino ŽŪB „Nematekas“ direktorės pavaduotoja Danguolė Švėgždienė.

Poniai D.Švėgždienei rekomenduotume įdėmiau skaityti informaciją ir pasirūpinti savo produkcijos estetine išvaizda, o ne gąsdinti teisininkais. Nevartok.lt remiasi tik savo skaitytojų atsiųsta informacija ir vartotojų nuomone, kuriai galime pritarti arba nepritarti.

Dėkojame skaitytojui Aidui už informaciją ir išsakytą nuomonę.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (4)

 1. Dalia:

  Kas apskritai gali pirkti tokį dalyką.

 2. Rimi:

  Ka cia grybai nesamones rasot rimi viskas gerai geriau maxima uzsiimkit

 3. LY:

  Nekoks vaizdelis 🙁

 4. vartotojas:

  Tikrai, pats puikiausias mesos gabalas, nors imk ir valgyk….? Kazin pati pavaduotoja supranta bent kiek apie tu sirdeliu kokybe???

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>