RIMI taip „atpigino“ silkę, kad vartotoja aplakstė visą parduotuvę

silke_rimi„Noriu kitiems papasakoti kaip gali apgauti Kareiviu 11A įsikūrusioje PC RIMI. Pastebėję akciją silkei, nusprendėme nusipirkti. Kai pamatėme, kad kasos čekyje visai ne akcijinė kaina, nuėjau aiškintis su silke svėrusia pardavėja. Ta pakraipė akcijinę kortelę, kuri stovėjo prie silkės, pasakė, kad nesuprantanti kodėl tokia kaina.

Tuomet paprašiau duoti man tą kortelę, kad galečiau nusinešti į kasą parodyti, kad tikrai prekė akcijinė. Pardavėja pasakė man eiti prie informacijos kasos. Ten žmonių buvo daugybė, visi varstė mane nepatenkintais žvilgsniais, ko aš čia neva trukdau. Padaviau pardavėjai kortelę su silke, paprašiau žvilgtelėti. Nieko nepasakiusi,pasidėjo šalia ir toliau dirbo. Jaučiausi tokia pažeminta, kaip apsivogusi.
Trūko kantrybė. Paprasiau kortelės ir prekės bei nufotografavau. Priėjęs apsauginis paklausė, ką aš čia darau. Parodžiau į kainas. Jis pastudijavęs pasakė, kad neteisingai išmušta kaina ir tiek. Išėjome iš parduotuvės sugadinta nuotaika. Esu labai supykusi, įsižeidusi, pažeminta“, – nevartok.lt pasakojo RIMI apgauta ir prekybos centro požiūriu į vartotoją nusivylusi Lina.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (7)

 1. ddd:

  o dieve, dieve, turbut ir pas psichologa kreipetes del 65 centu

  • :O:

   o jei kasdien taip? per metus visa pensija pasidaro :O ar jūs nenorite tiek turėti? tada palikite juos pardavėjams.

   • Jurgita:

    DAR GERAI BUTU, KAD JIE LIKTU PARDAVEJAMS, JIE LIEKA MILIJONIERIAMS PREKYBCENTRIU SAVININKAMS.

  • jeblacisiute:

   kokie dar 65centai isviso tik 53ct sumokejo, tai jai butu gal kokius 5centus nuleide

 2. al:

  Cekyje zemiau parasyta suteiktos nuolaidos -0,78

 3. Ieva:

  Šita frazė nuskambėjo juokingiausiai 😀

  „Esu labai supykusi, įsižeidusi, pažeminta” – PAŽEMINTA 😀

  Normalus žmogus eitu pasvedėją ir išsiaiškintų, jeigu jam svarbūs tie centai daugiau, nei nervai, o jūs nuo pardavėjos prie kasininkės pirmyn atgal lakstėt ir įsivaizdavot, kad sprendžiat situaciją.

  NEJUOKINKIT ŽMONIŲ.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>