RIMI skelbia akcijas prekėms, kurių lentynose nėra

„RIMI jau ne pirmą kartą elgiasi nesąžiningai, viliodama pirkėjus ir skelbdama akcijas. Žmonės savaitgaliais atvyksta į prekybos centrą tikėdamiesi vieną ar kitą prekę įsigyti pigiau. Tačiau čia jų laukia nemaloni staigmena – prekių tiesiog nėra. Pažvelkite į nuotraukas ir viską suprasite“, – nevartok.lt skaitytojus įspėjo apsilankymu RIMI nusivylęs Valentinas.

Vyras prisipažino, kad ant tokio pigaus jauko užkibo jau ne pirmą kartą. „Anksčiau tokius triukus naudodavo NORFA, kuri kopijuodavo MAXIMOS akcijas, tačiau akcijinių prekių pirkėjams neužtekdavo. Tai supratę pirkėjai nusisuko nuo gudraujančio prekybos centro. Manau RIMI taip pat prieis liepto galą“, – piktinosi Valentinas.

Pirkėjas nerado nei norimo vyno, nei brendžio, nei brangaus konjako: „salė darbuotojas paaiškino, kad mano norimų prekių buvo gauta labai mažai. Tad kam tuomet skelbti akcijas, jeigu žinoma, kad prekių pakaks vienam kitam pirkėjui?“

Apdairus Valentinas pastebėjo, kad šį šeštadienį HYPER RIMI Vilniuje nebuvo ir žadėtų raudonųjų ikrų bei vištienos krūtinėlių už specialią kainą (ji turėjo būti taikyta įsigyjus prekių už ne mažiau kaip 25 Lt).

„Į RIMI parduotuvę važiavau iš kito miesto galo, sugaišau nemažai laiko, o pirkinių vis vien teko važiuoti į kitą prekybos centrą. Savo reklaminiuose žurnaliukuose informaciją „prekių kiekis ribotas“ galėtų tiesiai šviesiai pakeisti užrašu „prekių yra 3 vnt.“. Nepardavinėkite to, ko neturite.“, – į RIMI viešai kreipėsi nusivylęs Valentinas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (4)

 1. xxx:

  Ispirko ir tiek, todel kad zmones kaip laukiniai puola i tas akcijas. Gi ne jus viena norejote nusipirkti pigiau.

 2. J.:

  tai juk aiskiai parasyta buna,kad prekiu kiekis ribotas..o jus tokie durni,kad nesuprantat..tikrai nedeciau skundo del to,kad prekes neradau..cia bukumas kokiu reta…ir kaip tokius skundus patvirtina adminai as nesuprantu

 3. Jevgenijus:

  Tai eilinis šlykštus RIMI marketingo triukas. Tų lipdukinių prekių akcijų RIMI pilna ir jie stovi tuščiomis lentynomis savaitėmis. Taip prekių kiekis ribotas :). Tik nejuokinkite.

 4. lola:

  Pritariu Jevgenijui! Prekiu kiekis toks ribotas, kad tu prekiu isvis nebuna lentynose akciju metu.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>