RIMI siūloma sveiko maisto piramidė vaikams – vafliai ir sausainiai

„Klaipėdoje esančioje parduotuvėje RIMI (PC Arena, Taikos pr.) prieš kurį laiką buvau nustebinta stovinčia sveiko maisto piramide, skirta informuoti vaikučius, kaip taisyklingai maitintis. Manau, visi žinome, kas tai yra sveiko maisto piramidė ar bent jau esame ką nors apie ją girdėję.

Tačiau panašu, jog RIMI savotiškai rūpinasi vaikučių sveikata – daugiausiai, kelis kartus per dieną siūloma vartoti „Milkos“ vafliukų, kitokių saldumynų ir sintetinių sulčių. Kasdien, bet saikingai – vėl „Milka“ ir pienas, o vartoti retai… vėl sausainiai. Pagal RIMI mitybos supratimą vaikams grūdinių produktų, daržovių, mėsos valgyti nereikia išvis – vien vafliai ir sausainiai.

Tikiuosi, ta piramidė ten ilgai nestovėjo ir nedaug vaikučių įtikino, jog sveikiausias maistas kasdien – vien tik saldumynai“, – nevartok.lt sakė klaipėdietė Rima.

Dėkojame Rimai už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (9)

 1. as:

  puciau pakeles veja as ten jei buciau buves.. jau tokia nesamone…

 2. lol:

  Įdomu, ar RIMI vadovai ir savo vaikus maitina pagal šią mitybos piramidę? O gal ir patys taip maitinasi 😀 ?

 3. šaltibarštis:

  Vafliai pirkėjai…. Tikrai tokie debilai esate ar šiaip nėra apie ką rašyti? Smegenys pačios kaip mažo vaiko.

 4. Pirkėjas123:

  Senai nesilankau Arenoje, pardavejos nemandagios, eiles vakarais, aptarnavimo kokybe lygi nuliui. ((( Laikas daryti isvadas, o piramide matyt tam kad pritraukti aki )))

 5. tony:

  šiuo metu RIMI LT vėl neturi vadovo, nes Švedas jau Švedijoje, o gal jau turi? net nebeskelbia karuselės…

  • sveika, šiltoji Egle,negaliu meluot, kas skaiatu tavo tinklaraštį vien dėl receptų… jau seniai savo estetikos ištroškusias akis lepinu Tavo nufotografuotais vaizdais… na, tik žodis „nufotografuoti“ yra per siauras, nes taip, kaip Tu kuri ir perteiki skonio, kvapo pojūtį, akimirką ir būtent jos – unikalios – teikiamą žavesį, leidžia pasinerti į šiltų iš puodų kylančių garų, nekantrumo uodžiant iš orkaitės nosis kišančius aromatus, lengvumo improvizuojant šaukteliu kitu prieskonių gardinant patiekalą, meilės žvelgiant į išalkusiųjų klausiančias akis ir kartais greito, o kartais lėto pasimėgavimo gomury užčiuopiant skonių natas pasaulį:) o kur dar Tavo žodžiai – mažytės esė, sujungiančios kasdienį ir nekasdienį maistą, gyvenimo skonį, jausmus ir pagyrimo kukliai laukiančias nuostabiai fotoobjektyvu ir širdimi, rūpestingu darbu sukurtas regimąsias akimirkas!P. S. Per Kalėdas dovanų gavau šią knygą – išties nuostabi. Žinoma, kai kur trūksta ingrediento, kai kur kalbos klaidelė ar supainiota sudedamoji dalis – negaliu to nepastebėti dėl savo profesijos, – kaip ir visad pasitaiko menkų staigmenėlių, todėl priimdama Tavo šilumą ir jaukumą, žinodama, kad prisidėjai puikiomis nuotraukomis, linkiu dar ne vieno tiražo, tik gal kiek patobulinto… nors, kai viskas taip gražu, kelios žmogiškos klaidėlės tik suteikia žavesio ir natūralumo tobulam darbui:)

 6. Pingback: Įmonių socialinė atsakomybė – tik tol, kol nekenkia pardavimams. |

 7. Pingback: Kiek yra atsakomybės įmonės socialinėje atsakomybėje? | Postcards from Asia

 8. Vita, tikrai bialgenis ačiū už tokius nuoširdžius žodžius ir taip gražiai perteiktas emocijas. Man atrodo, kad čia viskas per daug gražiai apie mane pasakyta. Negali būti, aš nesu tokia, kaip rašote 🙂 bet girdėti tokius atsiliepimas, tai lyg kas širdė medumi teptų. Ačiū, tikrai.O, kas liečia knygą, smagu, kad patinka. Tik aš dar kartelį pasikartosiu, tai nėra mano knyga. Su receptais ir korektūros klaidomis aš nesusijusi. Šioje knygoje tik keliolika mano darytų fotografijų. Bet atsiliepimus knygos redaktorei būtinai perduosiu ir tikiuosi, kad nauji tiražai tikrai bus išleisti be klaidų :)Gražių Jums dar tik prasidėjusių metų 🙂

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>