RIMI pokštai – skirtingos to paties sūrio kainos. Nepatinka – nepirk

„RIMI prekybos centrai (Kauno „Megoje“, Šiaulių „Saulės mieste“)  gudriai apgaudinėja klientus su Bagaslaviškio varškės „Proginiu“ sūriu, ant pakuotės nurodydami kainą 15.99Lt/kg ir atitinkamą mokėtiną sumą, o tuo tarpu „kažkur“ vitrinoje sūrio kaina – 19.99Lt/kg.

Pirkome šį sūrį ir net neatkreipėme dėmesio į kainą vitrinoje, kai ant pakuotės aiškiai parašyta, kiek sūris kainuoja. Ir spėkite, kokia kaina fiksuojama kasoje. Teisingai – didesnė, skaičiuojama nuo 19.99Lt/kg. Netrukus priėjusi „Rimi“ vadybininkė (ar kažkas kitas – neprisistatė), negalėjo paaiškinti, kodėl taip yra, neatsiprašė, tiesiog pasiūlė šios prekės nepirkti. Įdomus nematytas būdas pasipelnyti neapdairių vartotojų sąskaita“, – nevartok.lt skaitytojus perspėjo kaunietis Dalius.

Dėkojame Daliui už pastebėjimus.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (6)

 1. Pirkėjas:

  Greičiausiai sūris prieš tai buvo akcijuojamas, o pasibaigus akcijai kažkas nepermarkiravo senesnio gavimo sūrio ir tiek.

 2. Saulenas:

  viskas cia gerai, kaina uz kg ta pati, tik skiriasi svoris, sunkesnis kainuoja brangiau.

 3. xxxxx:

  Na tokių bemokslių dar neteko matyti arba kažką ne taip suptatau. Ant abiejų sūrių pakuotės aiškiai parašyti kintami svoriai, bei kilogramo kaina. Niekur nematau 15,99.
  0,376 kg x 19,99 Lt. mokate 7,52 Lt.
  0,313 kg x 19,99 Lt. mokate 6,28 Lt.
  Kodėl kišate nosį ten, ko neišmanote? Geriau pasisamdykite matematikos mokytoją, gal pavyks išmokti skaičiuoti.

 4. jooo:

  kokia geda… sitaip nemoketi skaiciuoti… jauciu pirkejas koks asocialus zmogus, be issilavinimo ar pan. jei nebesuvokia skaiciu esmes…

 5. oba:

  ka jus manot?,lentynoj pazymeta juoda mociutes duona-2,39,o kasoje jau 3,79,kaip cia dabar suprasti?,nu pagalvojau kad siandie prasidejo kedainiuose prie gelezinkelio jumoro vakaras,kadangi mane sunervino kasoje,tai as tos duonos ir nepirkau.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>