RIMI pirkta šviežia Rokiškio varškė – prarūgus

varske rokiskio„2014-07-09 dienos vakarą parduotuvėje „Hyper Rimi“ Savanorių prospekte pirkome UAB „Rokiškio pienas“ varškę, ant kurios pakelio deklaruota, kad galima vartoti iki 2014-07-12. Bet jau grįžę vakare ir atidarę 4 iš 3 pakelių paragavę supratome, kad ji pradėjus rūgti / gesti.
Šis atvejis ne vienintelis ir jau senokai pastebiu, kad daugelio gamintojų varškė, nors ji ir deklaruojame kaip vartotina iki keletos dienų po pirkimo, dažnai būna nebevartotina jau tą pačią dieną arba kitą dieną po stovėjimo šaldytuve. Nepasitikėjimas tik pasitvirtina ir pradedu abejoti visų varškės gaminių kokybe.
Prašau kuo atidžiau ištirti šį ir kitų vartotojų skundus“, – nevartok.lt skaitytojus įspėjo Rolandas.

Galima spėti, kad varškė galėjo sugesti dėl dviejų priežasčių – dėl laikymo netinkamoje temperatūroje arba dėl technologinių pažeidimų gamybos metu. Aptikus tokius produktus, vartotojai raginami juos grąžinti į parduotuvę. Tik neišmeskite čekio ir būkite atidūs.

 

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>