RIMI parduodamose bandelėse – ledukai, RIMI sako, kad bandelės ne jų

„Ar tikėtumėtės prakandę minkštą kvapnią spurgą, pajausti…..šaltą ledą? Aš irgi nesitikėjau. Aplankiusi artimųjų kapus, užsukau apsipirkti į Savanorių RIMI. Susigundžiau duonos kepinių salėje ant lentynų išrikiuotomis RIMI keptomis spurgomis su cinamonu ir obuoliais, joms dar buvo taikoma ir šiokia tokia akcija. Susimokėjusi už prekes ir lūkuriuodama į vaistinę užsukusio draugo, paragavau nusipirktų spurgų. Vos prakandusi tarp dantų pajutau girgždančius ledo gabaliukus! Kiekviename kąsnyje kartu su obuoliu radau ledukus! Neįtikėtina! Spurgos buvo sudėtos tiesiog lentynose, tačiau niekaip negaliu suvokti, kokia jų gaminimo technologija ar kur jos prieš tai buvo laikomos? Vienu žodžiu, užkandis tikrai nelabai pavyko ir grįžusi namo turėjau užsikaisti gerą puodelį karštos arbatos, kad užsimirštų keistas skonis gomuryje. Spurgos likutį paprasčiausiai pašildžiau mikrobangų krosnelėje, bet aš manau, kad duonos gaminių skyriuje parduodami kepiniai neturėtų būti pilni ledo“, – nevartok.lt rašė Kristina.

Vieša paslaptis, kad prekybos centruose, kavinėse ir net restoranuose šviežiai pagamintus produktus išstumia šaldyta, pigesnė produkcija.

„Tai ne mūsų gamybos bandelės, kurios kepamos vietoje, o tiekėjo (  „Mantingos“) bandeles, kurios atvežamos šaldytos, vėliau jas reikia atšildyti laikantis intrukcijoje nurodyto laiko. Jos nėra kepamos. Šiuo atveju parduotuvėje instrukcijoms nebuvo nusižengta, greičiausiai buvo koks nors  neatitikimas gamybos proceso metu. Bet kokiu atveju, dar kartą tai tikrinsime, informuosime gamintoją“, – nevartok.lt sakė RIMI atstovė ryšiams su visuomene Raminta Stanaitytė-Česnulienė.

Aptikę nekokybiška produktą kreipkitės ne tik į prekybos centro atsakingus asmenis, bet ir praneškite nevartok.lt.

Dėkojame Kristinai už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , , ,

Komentarai (5)

  1. hmm:

    O tai susirinkai iš tarpdančių spurgos likučius ir juos šildei mikrobangų krosnelėje ar kaip čia?

  2. Cesarius ( Vilnietis ):

    Bandelės gali būti ir 3 metų senumo šaldyta – 18 šalčio . ! Neblogai , ane .

  3. nuomone:

    Vilnieciui- tupakui- pasiskaityk ir pasidomek apie saldytus produktus ir ju realizavimo terminus.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>