RIMI pardavė suklastotas dešras. Prekybos centras teisinasi, kad įvyko klaida

„Didesnės apgaulės neteko patirti. Kauno „Ratakio“ bendrovės rūkyta dešra RIMI parduodama, kaip vytinta pipirinė „Ratakio“ dešra. Manau, kad tai padaryta tikslingai, norint apgauti pirkėjus. Vytinta dešra yra patrauklesnė ir brangesnė. Labai įdomu, kodėl RIMI nepatikrino nei dešrų, nei tos dešros dokumentų, kokia dešra atvežta į prekybos centrą ir kodėl ja leista prekiauti?“, – nevartok.lt klausė Ramūnas.

Klausiame prekybos centro RIMI, kuriame akivaizdu, kad  normaliai neveikia kokybės kontrolės sistema: ar ši dešra iš ties yra vytinta? Informaciją  gavome iš vartotojo, kad ji rūkyta, o ne vytinta, tai patvirtino dar keli žmones, kurie skiria rūkytą ir vytintą dešrą. Ant  etiketės parašyta, kad dešra vytinta, nors sklinda rūkytos dešros kvapas!

„Patikrinome – mes perkame iš šio tiekėjo šalto rūkymo „pipirinę“ dešrą.  Tačiau jis taip pat prekiauja ir vytinta „pipirine“ dešra. Bet ne mūsų  tinkle. Gavome paaiškinimą ir atsiprašymą, kad buvo remontuojamos  ženklinimo svarstyklės, todėl buvo suklysta pavadinime. Tiekėjas  užtikrino, kad ženklinimo klaidą ištaisė. Davėme nurodymą parduotuvėms  patikrinti ir kitas „pipirines“ dešras, neteisingai suženklintas  išėmėm  iš prekybos“.

Įdomu, kiek vartotojų buvo apgauta?  Kiek žmonių ieškojusių vytintos dešros nusipirko rūkytą „Ratakio“ dešrą? RIMI prekybos centras atsakomybės neprisiima, pamiršdamas, kad atsakomybę dėl parduodamo produkto kokybės ir jo autentiškumo turėtų prisiimti prekės platintojas.

Dėkojame Ramūnui už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (1)

  1. 112:

    kokios svarstykles sugedo?????Nejuokinkite zmoniu, melagiai mesininkai

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>