RIMI meluoja ir neraudonuoja

Vienos populiariausių pirkėjų apgavysčių niekaip neišgyvendina RIMI prekybos tinklas. Lentynose rašoma viena kaina, o čekyje išmušama kita. Dažniausiai tokios „klaidos“ pirkėjas visiškai nepastebi arba pastebi per vėlai, sugrįžęs namo.

Tuo įsitikino Dovydas, nevartok.lt pranešęs apie kainų skirtumus RIMI.

„Pirkau vytintą jautieną Beef Jerky. Apsidžiaugiau, kad RIMI ji kainuoja pigiau nei kituose prekybos tinkluose, 8,19 Lt. Tačiau džiaugsmas trūko neilgai – kasoje išmušė kitą kainą – 8,99 Lt. Jaučiuosi apgautas ir perspėju visus žmones atsargiai pirkti RIMI parduotuvėse“, – nevartok.lt skaitytojus įspėjo Dovydas.

„Tai konkretaus prekybos centro klaida. Šio  produkto kaina keitėsi  visame tinkle, todėl ir čekyje pažymėta kaina buvo bendra visame tinkle, o lentynoje – likusi sena kaina. Klaidą taisome, o pirkėją kviečiame į prekybos centą su čekiu, žalą tikrai kompensuosime“, – nevartok.lt pažadėjo RIMI viešųjų ryšių vadovė Raminta Stanaitytė-Česnulienė.

Nevartok.lt rekomenduoja apsipirkus visada iškart patikrinti kasos čekį.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (3)

 1. Ina:

  Siandien norejau nusipirkti RIMI vyno,ant etiketes raudonam vynui buvo nuolaida.O kai reikejo moketi pasirodo,jokios nuolaidos nera. Lentynoj uzdeta nuolaida raudonam vynui,o istikruju yra baltam. Pinigus grazino,bet taip apgaudineti pirkeju negalima.

  • Agnė:

   O mes kažkada pirkome alkoholį Rimi ir kainą kitą išmušė. Pastebėjome prie kasos, nuėjus į informaciją paaiškino, kad pinigų už alkoholį grąžinti negali. Liepė pasiimti prekių už tą sumą… Kažin kaip yra iš tiesų…

 2. Cesarius ( Vilnietis ):

  jau taip gal 10 metų apgaudinėjama , ir tik dabar rašo.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>