RIMI daržovės, vertos šiukšlyno, keliavo ant vartotojų stalo

„Tokių blogų daržovių dar neteko matyti. RIMI begėdiškai pardavinėjo salierus ir skirtingas salotas, kurias jau reikėjo mesti į šiukšlių dėžę.

RIMI daržovės vertos šiukšlyno keliavo ant vartotojų stalo. Vartotojai galėjo jų nepastebėti, nes visos jos buvo įpakuotos į maišelius. Išpakavau ir rodau ką pardavinėjo RIMI“, – nevartok.lt sakė Rimas apsilankęs savaitgalį RIMI prekybos centre.

RIMI giriasi, kad jų prekybos centre vos ne geriausios daržovės. Tačiau vartotojų užfiksuoti faktai rodo, kad tai melas.

Dėkojame Rimui už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (3)

  1. Nebegrybaukit:

    Yra vienas labai paprastas psakymas : nenori nepirk

  2. paieskokite Norfoje kokybes :):

    nepatinka Rimi, prasom Norfa laukia…, ten tikrai „patiks“ darzoves.. 🙂 Nuotraukos normalios, nuimi lapeli ir valgai..:) matyt pedantas esate..

  3. xxxxx:

    Kaip Jus žemė nešija? Kuo Jums nepatinka daržovės? Iš Jūsų elgesio susidaro nuomonė, kad Jūs tokių neįperkate, esate vargšas, nabagas, net žodžių nerandu koks Jūs elgetra.Juk niekas Jums jų nekiša, nenori nepirk. Kaip Jus įleidžia į PC, esi durnas nesuvokiantis apie prekes asilas.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>