RIMI – armėniškas skanėstas „Pahlava“ su pelėsiais (papildyta)

„RIMI parduotuvėje Vilniuje, Saltoniškių g., nusipirkau armėnišką pyragą „Pahlava“. Parsinešusi namo ir išpakavusi išsigandau, nes visas pyragas su pelėsiais. Nustebau, nes iki galiojimo laiko pabaigos (liepos 28 d.) buvo likusios kelios dienos.“ – nevartok.lt pasakojo Jolanta. „Pranešiau apie tai RIMI elektroniniu paštu, tačiau jokio atsakymo nesulaukiau. Norėčiau sužinoti į kokias instancijas reikia kreiptis, kad nubaustų tokius pardavėjus?“ – klausė vilnietė.

nevartok.lt susisiekė su RIMI ir paprašė pakomentuoti situaciją. Viešųjų ryšių vadovė Raminta Stanaitytė-Česnulienė atsiprašė dėl nemalonumų ir pasiūlė pirkėjai atvykti į prekybos centrą ir grąžinti pinigus už nekokybišką pyragą. „Vizualiai parduotuvėje nebuvo matyti, kad pyragas netinkamos parduoti kokybės, galiojimo data taip pat nebuvo pasibaigusi“, – pasakojo Raminta Stanaitytė-Česnulienė. „Kreipėmės į gamintoją, kuris paaiškino, jog produktas natūralus, be konservantų, o galiojimui einant į pabaigą, gali būti jautrus temperatūros pasikeitimui. Nors mūsų prekybos centre laikymo sąlygos tinkamos, toliau aiškinsimės, kaip galėjo taip atsitikti, kad produktas netinkamas vartoti dar nepasibaigus galiojimo terminui. Patikrinome: kituose prekybos centruose šis produktas kokybiškas“, – teigė RIMI atstovė.

Pyrago tiekėjas UAB „KILIKIJA“ savo internetiniame puslapyje skelbia, jog „Atidarius pakuotę, „Pahlavą“ galima pateikti tiesiai ant stalo“. Gerai, kad nevartok.lt skaitytoja Jolanta prieš patiekdama pyragą jį apžiūrėjo.

Jolantos pateiktą informacija nevartok.lt pateikė ir Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai.

„Informuojame, kad pagal gautą Jūsų pranešimą 2012-07-26 buvo patikrintas UAB „Rimi Lietuva“, prekybos centras, Saltoniškių g. 9, Vilnius. Tikrinimo metu buvo patikrintas prekyboje esantis pyragas „PAHLAVA“, gamintojas UAB „Kilikija“, Grybo g. 39, Vilnius, tinkamumo vartoti terminas iki 2012-08-04 ir 2012-08-16. Nekokybiško pyrago nebuvo. Prekybos centre Jūsų pranešimas buvo registruotas ir nedelsiant buvo patikrintas pardavime esantis pyragas „PAHLAVA“ minėto tinkamumo vartoti termino. Rastas supelijęs pyragas nedelsiant išimtas iš prekybos ir sunaikintas. Prekybos centro atsakingi asmenys  informavo apie supelijusį pyragą prekybos centro kokybės skyrių, kuris persiuntė informaciją gamintojui ir kitoms šio tinklo parduotuvėms, kad pasitikrintų šio pyrago kokybę. Vilniaus valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba daugiau pranešimų tomis dienomis dėl parduodamo nekokybiško pyrago „PAHLAVA“, iš šio prekybos tinklo parduotuvių negavo“, – nevartok.lt informavo Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba.

Dėkojame Jolantai už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>