RIMI meluoja, neraudonuoja? Dar viena gudrybė

„Turiu mėgiamą produktą, kurį dažnai perku. Tai VICI krabų mėsa. Stebėdamas kainas etiketėse pastebėjau, kad RIMI šis produktas kainuoja pigiau, nei pvz. MAXIMOJE.

Tačiau pasirodo RIMI apgaudinėja savo pirkėjus, kaina etiketėje šaldytuve viena – 6.99 Lt, o kasos čekyje kita – 7.09 Lt.

Primityvi apgaulė. Bet jeigu taip neva „suklysta“ su šimtu ar dviem šimtais prekių,su skirtingais pirkėjais, galime tik įsivaizduoti, kiek RIMI užsidirba taikydama tokį metodą. Įdomu, kas tai kontroliuoja ir kaip turėtų būti baudžiamas prekybos centras už tokį klaidinimą“, – nevartok.lt sakė Dalius.

Tai pats elementariausias, bet labai pelningas pirkėjo klaidinimas, kurį dažnai taiko prekybos tinklai.

Bausmių jokių nėra, o prekybos centras visada gali pasiteisinti, kad suklydo darbuotojas, kuris nepakeitė kainos vitrinoje. Jeigu toks metodas taikomas visose prekybos tinklo parduotuvėse, klaidinimo metodas leidžia uždirbti milžinišką pelną.

Dėkojame Daliui už informaciją ir nuotraukas bei raginame pirkėjus būti dėmesingais.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , , ,

Komentarai (10)

 1. Kam tos panikos:

  Nereikia panikuoti, tiesiog pasibaigus akcijai kasos aparate buvo atstatyta reguliari prekės kaina, o prekybos salėje darbuotojai nepakeitė kainos. Kam pūsti burbulą? Su pirkimo kvitu vykti į informacinę kasą ir grąžins pinigų skirtumą.
  Kitas galimas atvejis: prekės būna sumarkiruotos, t.y., ant prekės būna užklijuotas lipdukas su visa info.+nurodyta kaina. Markiruoti gaminiai gaunami iš tiekėjo, taigi pasikeitus kainai kasos aparatuose buvo nustatyta vienokia kaina, o prekybos salėje darbuotojai pamiršo išimti jau sumarkiruotas iš anksčiau prekes.
  Dar galimas atvejis: kadangi kainolapiai visoms parduotuvėms paskiriami centralizuotai, darbuotoja atsipsuadino seną, iš anksčiau kainolapį, o kasoje mušama visai kitokia kaina…

  Taigi visur žmogiškasis faktorius. Aparatūra klysta-genda, o tai čia žmonės suklydo – tai baisus daiktas.
  Vietoj to, kad gražiai viską išsiaiškinti viską vietoje, pirmiausiai rėkti kaip bobai ant visos Lietuvos.

 2. Kristina:

  Už klaidas atsakyti reikia!Gerai, kad žmonės informuojami.

 3. darbuotoja:

  Zinot, prekybos centrai tycia tokiu dalyku nedaro. Nu bent jau rimi tinklas, kuriame dirbu. Pas mus daroma taip: Jeigu pirkejas skundziasi, kad kainos nesutampa saleje ir kasoje, mes sutikriname viska, ir jeigu tai yra musu kalte, skirtuma grazina uz to skyriaus kainas atsakingas asmuo is savo kisenes. Visaip buna, bet zinot, pirkejai irgi ne ka geresni kaikurie. Apsimoke, kad jie turi moketi uz preke tiek kiek nurodyta saleje, gudruoliai tycia pastumia kitos prekes kaina prie tos, kuria ima ir paskui rekia ant nekaltu pardaveju kasose. Kurios tarp kitko irgi klaidu daro, kartais ir pirkeju naudai. Tai kokius mandarinus pasveria kaip bulves, tai grazos per daug atiduoda, ir paskui is savo kisenes skirtuma padengineja.

 4. Ruta:

  ar prekybos centras kaltas ar darbuotojai-svarbu patiem viska tikrinti ir tiek. juk nori perki, nori ne

 5. Vytautas:

  Daliau dar apsiverk del 10ct.

 6. G.R.:

  Benamiui pvz desimt centu verti lito. ir baikit nebevertint pinigu.Pirkejas parase fakta kad klaidina del 10 centu. Faktas? Faktas…tai ko cia trintis ir sukauti, apsimesti, kad viskas super, ok.tipo problemos nera. Stebiuosi, kokiu melagiu veidmainiu yra.

 7. Lojali:

  A ko taip nerasot del sildymo kainu,vandens kainu,mokesciu???? SLABO!!!

 8. Anonimas:

  as viena karta rimi pirkau vyrui trumpikes e jokios akcijos visur uvo parasyta kaina 7.99 lt paemiau kelta poru, o kasoj paskaiciavo po 17.99 lt , tai teko eit su rekianciu vaiku prie informacijos pralaukt eilej kad patikrintu kaina, na ka buvau teisi tai grazino pinigus, tai kaip suprast preke ne akciine visai o kaina dvigubai didesne?

 9. vilma:

  as viena karta rimi pirkau vyrui trumpikes e jokios akcijos visur uvo parasyta kaina 7.99 lt paemiau kelta poru, o kasoj paskaiciavo po 17.99 lt , tai teko eit su rekianciu vaiku prie informacijos pralaukt eilej kad patikrintu kaina, na ka buvau teisi tai grazino pinigus, tai kaip suprast preke ne akciine visai o kaina dvigubai didesne?

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>