RIMI akcijos gundo, bet prekių nėra

Jau ne kartą pastebėta, kad prekybos centrai elgiasi  nesąžiningai taikydami akcijas ir siūlydami prekes, kurių kiekio nepakanka . Tai yra prekybininkai neturi reikalingo kieko produktų normaliam akcijos įgyvendinimui.

„Atėjau į RIMI norėdamas nupirkti žuvies tėvams pensininkams. Žuvis pigiau. Akcija buvo gundanti. Skaičiau jų leidinuką. Pasimoviau ant tos akcijos. Senukai negali nueiti iki parduotuvės ir jokių reklamų neseka. Deja radau tuščią lentyną. O jeigu tėvukas būtų mokėjęs už talonėlį  transportui ir būtų grįžęs tuščiomis nieko neradęs? Juk seni žmonės viską vertina kitaip ir jaučiasi apgauti“, – nevartok.lt skundėsi Algimantas.

„RIMI stengiasi, kad prekių pakaktų visiems vartotojams. Tačiau paklausias prekes greitai išperka ir kartais darbuotojai nespėja jų atnešti į lentynas. RIMI stengiasi, kad prekių trūkumo niekada nebūtų. Tačiau įsivaizduokite situaciją, kai  lenkų turistai, kurie dažnai perka RIMI,  iššluoja akcijines prekes. Tuomet ir lieka tuščios lentynos“, – nevartok.lt sakė RIMI viešujų ryšių vadovė Raminta Stanaitytė-Česnulienė.

Tikėtina, kad šaldytą žuvį išpirko ne lenkų turistai, nes ji pakeliui būtų sugedusi. Prekybos centrai turėtų rimtai pagalvoti, kad akcijinės prekės neradęs pirkėjas dažniausiai įsižeidžia ir keliauja į kitą prekybos centrą.

Dėkojame Algimantui už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (3)

  1. nuomone:

    Ne nu jus visai neturit ka veikt. Neuztenka ir nera ir ner cia ko but isizeidusiam. Nervinkites kai saskaitas uz sildyma gausit. Ir siuo metu jus perkat tik akcines prekes ir lakstot is centro i centra,tad dar parleksit ir pirksit kitas akcines prekes))))

  2. *:

    parduotuvė tai gerai atrodo – daug akcijų taiko 😀 😀 😀

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>