Reikia kiaušinių? Gal geriau ne į NORFĄ…

kiausiniai_norfa„Savaitgalį lankiausi NORFOS bazėje. Šalia visų maisto prekių nupirkau ir kiaušinių. Blogiausias prisiminimas iš NORFOS kiaušinių skyriaus. Toks įspūdis, kad jame lankosi vien barbarai, kurie tuos kiaušinius traiško, drasko dėžutes ir sumeta, kaip papuola. Tvarka baisi, iš pravirų dėžučių kyšo sudaužyti kiaušiniai. NORFOS praktiškas pirkėjas pasirodo esąs visiškai nekultūringas, tokio absurdo nėra tekę matyti nei viename kitame prekybos centre. O darbuotojams toks vaizdelis akių nebado. Kol vaikščiojau po parduotuvę niekas net nesiruošė ir netvarkė kiaušinių lentynų. Jeigu jums reikia kiaušinių, patarčiau jų ieškoti kitur, bet ne NORFOS bazėje“, – nevartok.lt pasakojo Vytas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (3)

  1. posh:

    čia gal ne vienas barbaras prasisuko 🙂

  2. :):

    Jo, čia tai šventa teisybė 🙂 Aš Norfoj net link tos pusės neinu, nes smarvė iš tolo nosį riečia – pusė kiaušinių sukulta ir jau švinkt pradėję 🙂 Tik kuo čia dėti pirkėjai, čia tik parduotuvė nevalyva. Nežinau, jie ten laisvalaikiu žongliruoja su tais kiaušiniais ar veža kaip bulves į maišus sumetę, nes daugiau neįsivaizduoju, KĄ reikia daryt, kad tokią kiaušinienę gautum.

  3. p.s.:

    Ir beje, aš čia rašiau ne apie Bazę, o apie paprastą Norfą, taip kad visur tas pats kiaulinykas. Gėda

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>