Pusryčiai su MAXIMOS bandele ne visada malonūs

„Sveiki, MAXIMA  nustebino nuo pat ryto. Prieš darbą nusipirkau bandelę su dešrele (1.99 Lt). Į tai, kad ji buvo šalta, nekreipiau dėmesio – nieko tokio, tačiau pradėjus valgyti ir bandant įkąsti dešrelę, buvo toks jausmas lyg ji neseniai ištraukta iš šaldymo kameros – labai šalta ir jausmas lyg kandant kietą sniegą.

Ir kas įdomiausia, „paguglinęs“ keletą sekundžių, radau nusiskundimų apie tokias „suledėjusias“ dešreles“, – nevartok.lt po sugadintų pusryčių skundėsi Dalius.

Iš tiesų tai jau ne pirmas kartas, kai vartotojai skundžiasi sušalusiomis dešrelėmis MAXIMOS bandelėse.

„Mūsų parduotuvėse yra prekiaujama ir šviežiomis, vietoje keptomis bandelėmis ir paruoštomis kitu būdu. Jūsų minimos bandelės atvežamos į parduotuvę iškeptos ir specialiu būdu užšaldytos. Prieš patiekiant jas į prekybos salę, šios bandelės turi būti 3 val laikomos kambario temperatūroje, kol tampa tinkamos vartoti. Jūsų minimu atveju, akivaizdu, kad bandelės tiesiog buvo išneštos į prekybos salę per anksti, t.y. ne iki galo atšildytos“, – nevartok.lt paaiškino MAXIMA  įvaizdžio ir komunikacijos departamento direktorė Lina Muižienė.

Tačiau kodėl tos pačios problemos kartojasi nuolat? Peršasi išvada, kad MAXIMOJE trūksta elementarios kontrolės.

Vartotojams belieka tiesiog vietoje įsitikinti, kokios būklės dešrelės yra įdėtos į bandeles.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: ,

Komentarai (3)

  1. Donce:

    kažkada ir mes su drauge buvom nusipirkę tokiu skanėstu 😀 beje viena buvo tik šalta, kita užšalusi 😀

  2. Adolfas_H:

    nu jūs ir randat kokį šūdą pirkt ir ėst 🙂

  3. as:

    o mes rimi nusipirkom bandeliu su uzsaldytais abrikosais viduj..matomai naktimis sudeda i saldiklius, o rytais vel deda i prekyba…

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>