PRISMOJE vytinti kumpiai plastmasės ar vaško skonio?

„PRISMOJE nusipirkau vytinto kumpio vakuume. Tam skirtas atskiras skyrelis. Daug įvairių kumpių už skirtingą kainą. Nemačiau bėdos, kad kampai, pakraščiai  pageltonavę. Ispanijoje ar Italijoje tokius kumpius deda į atskirą skyrelį, kur parduodami pigesni produktai.

Esu tokių pirkęs, bet skonis manęs neišgąsdino. PRISMOJE tai gulėjo atskirame  kumpių skyrelyje, be jokių specialių ženklų, kad tai speciali kaina ar akcijinis produktas. Vieną pakuotę nusipirkau. Tačiau namie laukė baisus nusivylimas, tiesiog siaubas. Toks įspūdis, kad valgiau kažkokią sintetiką, riebalas neapsakomo šlykštumo, su plastmasės skoniu. Deja po kelių kasnių išmečiau ir kitą kumpio dalį. Tos nuopjovos buvo nevalgomos, neskanios, nežinia kam skirtos. O galiojimas labai labai ilgas, net iki rugpjūčio. Kas bus tuo metu, nežinau. Atkreipkite į tai dėmesį“, – nevartok.lt pasakojo PRISMOJE apsilankęs Stasys.

Dėkojame Stasiui už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (3)

  1. xOxO:

    Pirk turguj, kur paragaut galesi 🙂

  2. Rola:

    Lietuvoje apskritai gero ispanisko ar italisko kumpio su ziburiu nerasi.Vat….

  3. xc:

    Vaškuoja tuos kumpius,dėl to ir skonis šlykštus.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>