PRISMOJE – skandinaviškas verslas lietuviškai

„PRISMA iškilmingai pranešė, kad jų prekybos centruose skelbiamos suomiškų prekių dienos. Buvo žadamos nuolaidos iki 50 procentų. Pirkėjai buvo gundomi šūkiu – skandinaviška kokybė už lietuvišką kainą. Įkalbėjau šeimą vykti apsipirkti. Deja buvome nuvilti PRISMA gudrybės“, – nevartok.lt teigė Virginija.

Anot moters, vos vienai kitai prekei iš Suomijos buvo pritaikyta neženkli nuolaida. „PRISMA reklamuoja RAINBOW prekinį ženklą, tačiau nuolaidų juo pažymėtoms prekėms teko ieškoti su žiburiu. Juokingiausia tai, kad žmonės iš lentynų iššlavė saldžiarūgštį padažą, kuris niekada nebuvo populiarus. Tikriausiai nebuvo ką pirkti. Pavyzdžiui, PRISMA „pagailėjo“ nuolaidų net kačių konservams. Nebuvo jų ir daugeliui kitų prekių iš Suomijos“, – neslėpė neigiamų emocijų Virginija. Moteris įsitikinusi, kad ateityje rinksis kitą prekybos centrą.

Pirkėjos nuomone,  PRISMA ne tik rodo nepagarbą vartotojams bei ir nekuria pasitikėjimo bei lojalumo.

Dėkojame Virginijai už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (3)

 1. Romashkaxx:

  Ir mes buvome ten penktadieni, kadangi teko apsilankyti pirma karta -labai nusivyliau.
  Prekes brangios, kaip ir Iki, Rimi taskuose, o pozicionuoja save kaip pigesne parduotuve.
  Nemalonios kasininkes. Vaisiai tokiame stovyje, kad tikrai ju niekada nepirkciau,
  pastebejau, jog cesnakai pigiau, bet atidziau paziurejus pamatem, jog jie „negyvi“-visi supuve is vidaus, ne siu metu derlius.
  Na, po pirmo apsilankymo nemanau, jog atsidursiu ten dar karta 🙂

 2. siga:

  Tai cia kaip ir su ta akcija kur ale maisto produktams 20 % nuolaida. Padarem bandymaa su vyru, pries akcijos diena, na kai nebuvo akciju apsipirkom prekiu uz 80 lt. akcijos diena nuejom ir paemem ta pati kieky tu paciu prekiu, (sarase nebuvo sveriamu produktu) ir kazkaip keista pasrirode, nes kasa ismuse 102 ir keleta ct. va cia ir skaitosi akcija 20 % nuolaida. Tik gaila kad ne – 20%, o + 20%…

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>