PRISMA tiesmukai klastoja maisto galiojimo terminus

Perklijuoti etiketes su galiojimo terminu ir paskelbti akciją tampa vis madingiau. Sunku suvokti ką galvoją prekybos centrų administracija taip besielgdama. Kaunietis Mindaugas užsukęs į prekybos centrą PRISMA aptiko tokią vartotojus mulkinančią „akciją“.

„2013 02 18 prekybos centras PRISMA Kaunas, Pramonės prospekte, kur perklijuojamos etiketės. Ne vieną kartą mačiau, neapsikentęs nufotagrafavau“, – nevartok.lt sakė nuotraukas atsiuntęs Mindaugas.

Užsukę į PRISMĄ būkite dėmesingi, pasitikrinkite ar akcijinių prekių etiketės nėra perklijuotos.

Dėkojame Mindaugui už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (4)

 1. :):

  gal darbuotojai tiesiog… suklydo… :}}
  na bet is prismos to maziausiai tikeciausi. is visu kitu prekybos tinklu, ypac norfos, tai jau iprasta. :}

 2. taz:

  nauja mada tampa kaip slėpti tikra galiojimo laiką, išimti iš originalios pakuotės, apvynioti plėvelę ir uždėti lipduką, jei nenupirko paskutinę dieną, viska pakartoti kitą diena, iki kol nenupirks koks kvailesnis pirkėjas. Ir tą pastebiu daugelyje mažesnių prekybos centruose, būkite budrūs pirkėjai kurie nori nusipirkti pigiau

  http://youtu.be/YR5_mfPaHk8

 3. Rasa:

  Naglumui nera ribu 🙁

 4. Cesarius ( Vilnietis ):

  net nemaniau , kad Prisma taip žemai krito . Bet patys pirkėjai kalti , reikia žiūrėti galiojimo datą ant ORIGINALIOS PAKUOTĖS , o ne kur pati parduotuvė priklijavo .!!!!!!!!!!!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>