PRISMA taiko nuolaidas senam maistui

„Šeštadienį lankiausi prekybos centre PRISMA. Iš smalsumo žvilgtelėjau, kas parduodama su 30 proc. nuolaida. Ogi senas maistas. SAMSONO virtos karkos galiojimo terminas jau buvo pasibaigęs. Vis dėl to tai virtas produktas, kuris, kaip žinia genda greičiau. Seną mėsgalį perdaviau salė darbuotojai, kuri padėjojo už mano pastabumą“, – nevartok.lt po apsilankymo PRISMOJE pasakojo Rokas.

Tokiais atvejais prekybos centrų atstovai dažniausiai pasakoja vienodas istorijas: suklydo ar neapsižiūrėjo skyrių prižiūrintis darbuotojas. Niekas neprisipžįsta, kad senais produktais prekiauja sąmoningai.

Dėkojame Rokui už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (4)

 1. taz:

  kaip visad, savaitgalis, visi tingi dirbti….

 2. 123:

  labai lengva neapsižiūrėti ir tokį „gėrį“ namo parsinešti…. 🙁

 3. zula:

  iš nuotraukos matyti, kad ant lipduko didelėm raidėm parašyta „Dėmesio – data“, greičiausiai todėl Rokas ir atkreipė dėmesį, ir kaip tūlas lietuvis nudžiugo. keista parduotuvė – pardavinėja senieną ir ne slepia, ne perklijuoja galiojimo laiką, nenuplėšia etikėtės, o prašo atkreipti dėmesį. Gal nustokim viską matuoti pagal vieną kurpalį, gal iš tiesų darbuotojai nespėjo apsižiūrėti…PRISMA yra vienas iš normalesnių prekybos centrų, o klaidų darome mes visi.

 4. Cesarius ( Vilnietis ):

  Prisma gera parduotuvė , pats lankausi , geriau nei kokia norfa. yra daug ekologiškų prekių , rainbow (brangesnės) ir extra (pigesnės) suomiškų prekių , o jos kokybiškos .Čia Vilniuje.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>