Prekybos centruose parduodami virti burokėliai „10 balų“ skęsta gličiame skystyje

„Virti valyti burokėliai-10 balų“. Kiek gi laiko reikia virti burokėlius, kad jie taptų „kisieliumi“? Pabandžiau nuplauti tą  kisielių – pavyko, bet argi tokiu būdu šeimininkės taupo laiką? Apskritai kyla klausimas ar taip turi atrodyti atrodo virti burokėliai? Pabandžiau sutarkuoti – gavau burokėlių masę, kuri buvo tinkama keliauti tik į šiukšlų dėžę. Maža to, sugaištas laikas ir beprasmiškai išleisti pinigai“, – nevartok.lt sakė Nika.

Nevartok.lt apie keistos tirštos konsistencijos skystį pasiteiravo ūkininkės ir šeimininkės Danutos, kuri įvairiomis daržovėmis prekiauja turguje. „Virti burokėliai ilgiai nesilaikytų be konservantų. Turguje parduodu tik šviežius, vienos dienos burokėlius, kurie atrodo gražiai ir jokio glitaus skysčio nėra. Gamintojai, kurie juos verda urminei prekybai stengiasi kuo ilgiau pratęsti burokėlių galiojimą. Kažko prideda, kad jie nerūgtų, negestų. O tie negeri procesai vyksta ir vakuume. Kuo ilgesnis burokėlių galiojimas, tuo blogiau, tai yra jie bus supakuoti su konservantais, kurie turi įtakos natūraliai vykstantiems procesams „, – nevartok.lt aiškino ūkininkė Danuta.

Dėkojame Nikai už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (4)

 1. rools:

  Tai pirkit zmones turguje ir neverkite. Prekybcentris isdurs garantuotai!!!!!!

 2. Nika:

  faktas…
  nors va, pirkome bulves turguje, nedaug-10kg, kokius 3 teko ismesti.

 3. valdas:

  visada pirkdavau siuos burokelius,jie man patiko,bet paskutiniuoju laiku,ju si produkcija labai sugedo,labai daug kazkokiu juodu gabaliuku,ar jie supelyje,ar ju terminas pasibaiges,neaisku,stipriaii nuisivylem siais burokeliais,gerai butu kad sie gamintojai padarytu isvadas,juk jais maitinasi ne akli.

 4. Pirkau pjaustytu-marinuotus burokelius 10 balu. Savo 2 metu suneliui,buvo sutarkuoti supuve ir su odelem. Papilde siuksliu deze,o pinigine pratustino 🙂 Atrodo,kad lt visi milijonieriai butu ir gali suda pirkt…

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>