Prekybos centrai ignoruoja reikalavimus draudžiančius prekiauti supuvusiais vaisiais ir daržovėmis (papildyta.NORFOS komentaras)

Supuvę mandarinai – jėga! Te nesupyksta  ŽAS. O supuvę avokadai ?

Vieno savaitgalio kelionės po populiariausius mūsų centrus panelei Ritai sukėlė daug minčių. Kodėl NORFA žinodama, kad supuvusių vaisių ir daržovių pardavinėti negalima, savo prekybos centruose tai piktybiškai ignoruoja. Į tai ranką jau numoja ir Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba. Juk NORFOJE įvairius pažeidimus galima fiksuoti kone kasdien.

„Prekybos centro salėse laikomų produktų, tarp jų ir daržovių bei vaisių, kokybė tikrinama kiekvieną dieną – parduotuvių darbuotojai peržiūri ir šalina iš lentynų prastos išvaizdos ir nekokybiškus produktus. Tokios kokybės vaisiai, kokius nufotografavo p. Rita, turėjo būti išimti iš prekybos. Labai dėkojame už informaciją, imsimės visų priemonių, kad panašūs atvejai ateityje nepasikartotų“, – nevartok.lt ir pirkėjams pažadėjo NORFOS atstovas Darius Ryliškis.

Dėkojame Ritai už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (3)

 1. juokutis:

  nera kam surinkti juos :))

 2. pirkeja:

  niekad nepykstu dėl vieno vaisiaus ar daržovės, nes tai toks dalykas, kurį sunku sužiūrėti ar tikrai visi geri ir nesužiūrėsi kada koks vienas supus, bet čia mandarinai tai visi supuvę.
  Jau seniai supratau, kad norfoje geriau neapsipirkinėti, bet ką padarysi, kai dalis lietuvos žmonių neturi finansinių galimybių pirkti kitur. Norfa kaip padėvėtų drabužių parduotuvė, moki pigiau ir gauni antrarūšius produktus.

 3. joo:

  as irgi buvau mates mandarinu norfoje visa deze buvo supuvusi ir skleide nemalonu kvapa…

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>