Prekyba senais produktais plinta lyg maras. Šįkart „Marks and Spencer“

spencer„Šeštadienį po šventės prie Baltojo tilto užsukome į  „Marks and Spercer“ parduotuvę Gedimino prospekte. Norėjau nusipirkti indiškos duonelės. Tačiau nukainotų duonelių galiojimas jau buvo pasibaigęs prieš tris dienas. O jų gulėjo pilna dėžutė. Nunešiau vieną prie kasos ir klausiu: kelinta šiandien diena? Kasoje dirbusi mergina atsako: septyniolikta. Tai kodėl prekiaujate senais produktais, sakau, ir parodau seną indišką duonelę.

Darbuotoja atsiprašė ir suskubo išimti visą dėžę pasibaigusio galiojimo duonelių. Supratau dar kartą, kad skaityti galiojimo terminą tiesiog privaloma“, – nevartok.lt pasakojo Vytas.

 

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (3)

  1. bent:

    gerokai pasenusios jeigu net kelias dienas……

  2. Vilnietis:

    Vytai, tu bedarbis ar ka? Veikt neturi ka? As daznai uzsuku paskaityti nevartok.lt ir ziuriu tu po centra (Gedimino prospekta) tik ir slaistaisi, bei rasineji apie kiekviena parduotuve. Geda tau turetu buti. Tu bent isivaizduoji kaip tie darbuotojai prekyboje nugaras lenkia, nespeja atlikti jiems pavestu darbu, sveikata guldo…ir del ko? del tokiu loxu kaip tu…

  3. Cia yra konkurencija!! Jus galvojat tai raso paprastas pirkejas? Tiesiog pudrina jums smegenis:DD vienas tinklas varo ant kito….

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>