Prekyba senais produktais klesti

„Keliaudamas po visą Lietuvą, pamatau kaip ir kur gyvena žmonės. Tenka daug dirbti, tad renkuosi  bet kurią maisto prekių parduotuvę. Jau kelintą kartą įsitikinu, kad SAMSONAS tarp  prekybos centrų yra prasčiausios reputacijos. Bet kuriame mieste užėjęs į SAMSONĄ, įsitikinu, kad visada galima rasti maisto prekių su pasibaigusia galiojimo data, 1-3 dienos. Kauno SAMSONO atstovas paaiškino, kad nemato nieko blogo, kad pensininkai nori  patys nusipirkti kuo pigesnės duonos ar ko kito.

Na, o štai  Druskininkų prekybos vedėja  galėjo tik apgailestauti, kad prekiauja net 3 dienų senumo maisto prekėmis, o ant mėsos gaminių galiojimo data iš vis nenurodyta, guli susukta plėvelėje. Apsukrūs salės darbuotojai suspėjo paslėpti prekę, bet aš suspėjau padaryti nuotrauką su įrodymais“, – nevartok.lt sakė SAMSONO pažeidimus užfiksavęs Vitalijus.

Nevartok.lt skaitytojai jau ne kartą skundėsi SAMSONO daromais pažeidimais, tai yra prekyba senais, sveikatai pavojingais produktais. Tenka apgailestauti, kad SAMSONO vadovybė nesiima jokių priemonių, kad pasibaigusio galiojimo maistu nebūtų prekiaujama.

Dėkojame Vitalijui už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (1)

  1. Eva:

    tai ne tik Samsono vadovybė turi kažko imtis! bet gal ir kontroliuojančios institucijos? gėda už tokį požiūrį:(

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>