Ponas, D.Dunduli, kada baigsite prekiauti pasenusiais produktais?

Nesugebančios tvarkytis UAB „Norfos mažmena“ valdybos pirmininkas Dainius Dundulis prieš kelias dienas ieškojo kaltų, kodėl NORFAI nesiseka ir ji nuolat pakliūna į kontroliuojančių tarnybų akiratį.

Sunku prekybos tinklui, kuris nesirūpina kokybe, o nuolat bando pasipelnyti neapdairaus „praktiško“ pirkėjo sąskaita.  NORFA gal būt mano, kad jos pirkėjas nesidomi informacija internete, neskaito laikraščių ir nežiūri televizijos.

Jokia naujiena, kad NORFA mėgsta prekiauti pasenusiais produktais su pasibaigusia galiojimo data. Dainius Dundulis suvaidinęs skriaudžiamą verslininką pamiršo imtis priemonių, kad NORFA prekybos tinkle bent artimiausiu metu būtų liautųsi prekiauti pasenusiais produktais.

Sekmadienį  birželio 5 dieną užsukome į NORFOS parduotuvę Vilniaus centrinėje miesto dalyje. Dėmesį patraukė DVARO pienas, kurio galiojimo data buvo užklijuota, o pienas parduodamas šiek tiek pigiau. Intuicija neapgavo – patikrinus, kas slepiasi po NORFA etikete,  paaiškėjo, kad pienas sekmadienį  jau  turėjo būti utilizuotas. NORFA užmaskavusi galiojimo datą  jį  sėkmingai pardavinėjo.

„Klijavo lipduką ir nepastebėjo datos, galime šį pieną pakeisti į gerą“, – teištarė NORFA pardavėja, kuomet prekybos tinklo avantiūra buvo demaskuota.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: ,

Komentarai (10)

 1. Vaidas:

  Ar prisirinkti maisto atliekų konteineryje, ar pirkti Norfoje – vienas ir tas pats! Jau senokai nesilankau tame šiukšlyne.

 2. lina:

  ….kaip galima klijuoti lipduką ANT datos ir nepastebėti tos datos? 😀
  o ant lipduko „naujos“ datos nebuvo?

 3. kaput:

  kodel neuzdaromos tokios parduotuves???

 4. Vygis:

  Jie niekada nebaigs, nes tokia Norfos verslo morale 🙁

 5. Milda:

  apsilankykit ne tik Norfoj. šeštadienį pirkau grietinėlę Maximoj Smolensko g., Vilniuje. Prie nuolatinės nešvaros ir ant grindų pripilstytų gėrimų toje parduotuvėje gal ir galima priprasti, bet kai parsineši namo parūgusią grietinėlę (galiojimo data nesibaigusi!) arba supelijusią duoną, ką galvot?
  Norfa jums kažkoks atpirkimo ožys. Pastebėkit netvarką ir kitose parduotuvėse, nes jau pradeda pykdyt toks tendencingas rašymas.

 6. Pritariu visiems:

  Taip, kol vyrauja tokia verslo politika VISUOSE mažmeninės prekybos tinlkuose, tol nebus tvarkos bei pagarbos pirkėjui. Juk lietuviško verslo (verslininko) ypatumas vienas – užsidirbti penkioms kartoms į priekį. Vakaruose verslininkai tai jau daro maždaug pusantro šimto metų ir gimines turtais aprūpino. O dabar gali pagalvoti apie verslo etiką. Mūsiškiai verslininkauja tik kelis dešimtmečius. Skaičiuojam kiek liko iki lietuviškos etikos aušros.

 7. aistreja:

  Norfos paskelbe kara VET :D:D:D:D Ponas D. ar neperlenkete lazdos ? gal paprasciau butu susitvarkyti su siuo reikalu ??? salia namu norfa … bet tokia klaiki parduotuve… kad niekada net kojos nekeliu… keli zingsniai toliau, nors ir brangiau, bet apsiperku kad ir rimiuose… ten gaunu ir sviezesnius ir kokybiskus produktus

 8. tadas:

  o kas tam pavargusiam pienui atsitiks. juk ten vieni chemikalai. dar savaite saldytuve gali stoveti.

 9. As:

  As is tu prekybcentriu pieno ir grietineles nebeperku. Kokybiskos ir nebrangios atsisiunciu internetu is assorti.lt Uz lietuviska piena pakeliuose be triju litu nepaimsi, lenkiskas daug pigesnis, skoniu nenusileidzia. O tuose maiseliuose gatavas raugas, sugizes, tokio nebenoriu.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>