Po „sumažinta kaina“ MAXIMOJE – supuvę agurkai

maxima_seniagurkai„Po praėjusio savaitgalio likau nusivylęs MAXIMA. Vykome iškylauti į gamtą, tad į prekybos centrą užsukome nusipirkti ne tik mėsos, bet ir šviežių daržovių. Šviežiems trumpavaisiams agurkams buvo taikoma didelė akcija – 6.99 Lt kainavę agurkai atpiginti iki 1.99 Lt. Negi MAXIMA tokia jau rūpestinga, kad nusprendė taikyti tokią akciją? Nesugebėjome atsirinkti net kelių agurkų, visi jie buvo išpurtę, minkšti, pageltonavę. Jau nekalbu apie supuvusius agurkus, kurių nemažą dalį pirkėjai buvo atidėję į šalį. Agurkų turėjome važiuoti į kitą prekybos centrą. Negražu, taip manipuliuoti vartotojais, bandant jiems įbrukti senas daržoves“, – nevartok.lt nusivylimo neslėpė Aleksejus.

„Labai apgailestaujame, kad vienoje iš mūsų parduotuvių klientams savaitgalį buvo siūloma įsigyti nekokybiškų ir prekinę išvaizdą praradusių agurkų. Kaip jau ne kartą esame sakę, MAXIMA prekybos tinklas stengiasi savo klientams pasiūlyti tik aukštos kokybės vaisius ir daržoves. Tam nukreiptos kasdienės mūsų pastangos: iš savo tiekėjų reikalaujame mums pristatyti tik aukštos kokybės šviežias daržoves bei vaisius, trumpiname daržovių bei vaisių kelią iš augintojo iki galutinio vartotojo, prieš patekdami į mūsų parduotuvių lentynas daržovės ir vaisiai kelis kartus kruopščiai perrenkami.

Mūsų parduotuvių darbuotojai, nepriklausomai nuo to, ar agurkai parduodami už reguliarią ar akcijinę kainą, privalo užtikrinti jų kokybę. T.y. privalo pasirūpinti, kad agurkai būtų reguliariai perrenkami, o jei jie nekokybiški – pavyzdžiui, minkšti ar pažeisti puvinio, jais nebūtų prekiaujama. Akivaizdu, kad šįkart tai buvo padaryta nepakankamai atsakingai ir kruopščiai. Nors išties, parduotuvės darbuotojai tam skiria nemažai pastangų ir laiko.

Pabrėžiame, kad akcijos mūsų prekybos tinkle vaisiams ir daržovėms inicijuojamos ir taikomos, siekiant šviežių daržovių ir vaisių klientams pasiūlyti už gerą kainą. Jos vyksta nuolat. Akcijų metu daržovės bei vaisiais taip pat privalo būti kokybiški“, – nevartok.lt aiškino MAXIMA atstovė spaudai Renata Saulytė.

 

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (7)

 1. as:

  Kazkaip maxima kiekviena karta duoda ta pati atsakyma 😀

 2. Ei zmones! Tokia kaina norit svieziu agurku?! Juokinga!!!

 3. Cesarius:

  tai , kad parduotuvės nerealiai didelius kiekius maisto užsako , net neįmanoma , kad tiek išpirktų , nu ir pradeda gesti , ypač kai augina su tokiom trąšom .ką norėt .

 4. lll:

  pries kokiu pora savaiciu su tresnemis tas pats buvo… keliais litais pigiau padare akcija, o vienus puveklius pardavineja. tik nereikia sakyt, kad stengiates. vis tas pats per tapati. jei ne su vienom prekem, tai su kitom.

 5. nugi:

  Ko zmones neispirks juos ismes i konteineri, o ten bomzai uz dyka ju gales prisirinkti:)

 6. :):

  Norfa irgi supuvusius pievagrybius su akcija pardavinėja…

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>