Po gražia IKI reklamos skraiste – niūri tikrovė

„100% šviežumo garantija! Norime, kad ant Jūsų stalo būtų tik švieži vaisiai ir daržovės, todėl, jei Jums kiltų įtarimų dėl jų šviežumo, tiesiog atneškite pirkinius atgal į parduotuves IKI, IKI CENTO ar IKI EXPRESS, o mes Jums grąžinsime pinigus“, – tokią reklamos kampanija pradėjo IKI.

„Tai ka jie skelbia skamba grąžiai. Bet faktas tas, kad nešviežių, prastos kokybės daržovių IKI yra apstu. Negi žmogus neapsižiūrėjęs ir nusipirkęs nešviežių daržovių važiuos vėliau atgal į parduotuvę atsiimti savo kelių litų? Degalai brangiau kainuos, jau nekalbant apie sugaištą laiką. Tai tiesiog pasityčiojimas ir manipuliavimas vartotojais. Nešviežių daržovių ar vaisių nereikia pardavinėti, tada ir tokių akcijų skelbti nereikės“, – nevartok.lt sakė Aleksandras.

Po Aleksandro pastebėjimų savaitgalį apsilankėmė Vilniuje vadinamoje Minsko IKI parduotuvėje. Nemažai daržovių ir vaisių parduodamos už mažesnę kainą. Surūgusius žmonių veidus pastebime prie agurkų. Jie tokie žali, kad atrodo, kaip butaforiniai. Tokie blizgantys, lyg nulakuoti norint išsaugoti išorinę išvaizdą. Tačiau viskas tampa aišku juos paėmus į delną – išpurtę, minkšti, pradėję gesti iš vidaus. Beje nepavieniai, o visi be išimties. Šalia agurkų baklažanai, kurių perrinkti darbuotojai nepasistengė. Tarp jų ne vienas, kuris turėtų keliaut į šiukšlyną.

Pamatęs, kad agurkai yra fotografuojami, prisistato apsaugos darbuotojas, pareikšdamas, kad fotografuoti draudžiama. Atsakau, kad tokius agurkus pardavinėti yra draudžiama. Prašau pakviesti atsakingą darbuotoją. Netrukus pasirodo ir IKI atstovė, berods Ivona (visi vadovai anot apsauginio jau buvo išėję namo) ir pasižiūri i tuos siaubingus agurkus. Kai kurie iš jų tyžta rankose, nors išoriškai atrodo labai neblogai. Visi neigiami procesai prasidėję viduje. „Negalima pardavinėti tokių daržovių, juk jūsų reklama kalba tik apie šviežumą ir jo garantiją“, – sakau IKI atstovei bei parodau ir kelis suvytusius baklažanus. „Labai atsiprašome, baklažanus perrinksime, o agurkus apskritai pašalinsime iš prekybos“, – pažadėjo mergina įsitikinusi, kad agurkai visiškai netinkami vartoti.

Štai tokia 100 proc. šviežumo garantija pagal IKI.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (6)

 1. VIRGINIJA:

  iki cento parduotuvese daznai buna supuvusiu vaisiu.reikia labai ziureti.mandarinai apipuve buvo.rudeni vynuoges apipuve.nera kas perrenka gal vaisius tai nesa viska.isirinksit patys

 2. Problema yra tame, kad marketingasdriba sau, o su realybe jis visai nebendrauja. Čia lygiai tas pats kaip diagnozuoti ligas telefonu nieko nematant.

 3. tai aisku:

  tai aišku, kad retas žmogus neš tas daržoves atgal į parduotuvę, laiko gaila!…………… 🙁

 4. arvydas:

  atsipeikekit kaip gali but geri agurkai kovo menesi cia tik butaforija bet valgyt ju negalima

 5. siaubas:

  nesiparinkit. valgykit ir ziurekit ka perkat

 6. aha:

  nu, bet rimtai, is kur dar tokiu idijotu, pasiziurekit ka perkat pries pirkdami o ne ciupkit kas papuola kad verkt internete nereiketu poto. kai tokius sudus keliat tai tuo paciu ir savo nuotrauka idekit kad pamatytume kas per idijotas tokius sudsnelius raso

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>