Pirkti salotas savaitgalį MAXIMOJE (NE)apsimoka?

„Kodėl MAXIMOJE  savaitgalį parduodamos salotos atrodo kitaip? Jos supjaustytos stambiai, matomas didelis kiekis skysčio“, – nevartok.lt klausė pirkėja Leonora.

Moteris sakė, kad šviežių kopūstų salotos su salierais darbo dienomis atrodo gražiai – supjaustytos smulkiai. Tačiau savaitgalį stambiais gabalais supjaustyti kopūstai skęsta skystyje. Pasak Leonoros, MAXIMA gudrauja  savaitgalį, kai kyla visi pardavimai, o darbuotojai nesistengia.

„Jie stengiasi parduoti kuo daugiau, nes nuo to priklauso jų alga. O žmonės nusiperka ne salotų, o vandens, kuris stebuklingai atsiduria salotose“, – sakė Leonora.

Mes nusipirkome Leonoros nurodytų salotų šeštadienį. MAXIMOS  darbuotoja sėmė ne tik salotas, bet ir skystį, kurio į indelį pateko apsčiai. Keli šimtai gramų nuo nepilno kilogramo (žiūrėti  nuotraukas). Įsitikinome, kad salotos supjaustytos stambiai, o skysčio „privaryta“ labai daug.

Tad ar pirkti salotas savaitgalį MAXIMOJE? Nevartok.lt skaitytoja Leonora sako – (NE)apsimoka!

Dėkojame Leonorai už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (9)

 1. Simas:

  Pasidomekit nevartok.lt pyragais ir tortais maximoje ten is viso tesla mirkina ar kazkiek ipila i pakuote vandens kad sunkesni butu. Tas akivaizdziai matosi ir ragaujasi kai nusiperki… Tesla buna itin dregna ir ismirkusi..

 2. Eleonorai:

  Darbuotojų alga nepriklauso nuo parduodamų salotų kiekio :))

 3. andriuz:

  pyragus tai tikrai mirko, kad sunkesni butu… salotos nezinau… neperku tokiu dalyku, o pats gaminu:) is vis zmones nepirkit jokiu ten tu gaminiu… gi turite rankas!:] netyngekit

 4. pirkeja:

  Man maximos pyragai skaniausi, ypač kuršėnų vyniotinis (net dabar užsinorėjau), su salotom įvairiai man buvo, bet vandens niekad nepylė – gal pati pirkėja kažkuom pardavėjai neįtiko, kad įdėjo ne taip 🙂

 5. ,,,,,,anriuzui ie Eleonorai:

  Brangieji MAXIMOS lankytojai, konditerijos gaminių nieks nemirko, o del darbuotoju algu , galit nepergyventi, mokami atlyginimai ne uz salotuose esamo vandens kiekio ar svorio, ar mirkomu pyragu…..
  klaiku skaityti tokius straipsnius…..

  • Asta:

   Viska ten daro kad tik apgautu pirkeja,pati ten dirbau ir puikiai zinau,o ypatingai akropolio maximoj.

 6. Cesarius ( Vilnietis ):

  pirkau alyvuoges maximoje sveriamas tai gal 100 g. buvo vanduo . O mokėjau kaip už alyvuoges.

 7. du viename:

  akcija: gurkštelk ir užkąsk :)))))

 8. Ignotas:

  ir iš kur atsiranda keistuolių, perkančių salotas prekybcentriuose. Juk aišku, kkad į jas supjausto jau atgyvenusias daržoves ir užpila kažin kuo. Nebūkit tinginės, gaspadinės, ruoškit salotas pačios.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>