Pirkėjas pagal NORFĄ – nemokantis skaityti ir perkantis pasenusius produktus

Nevartok.lt jau ne kartą informavo, kad „NORFA“ prekybos tinklo įpročiai prekiauti pasenusiais produktais nesikeičia.

Tai dar vienas faktas užfiksuotas „NORFOJE“ Švitrigailos g. Vilniuje. Tuo metu, kai tikrinome pirkėjo Irmanto įsigytas pasenusias bandeles, aptikome ir kitų produktų su pasibaigusia galiojimo data, gudriai užmaskuota firminiu NORFA lipduku.

Norfa siūlo pirkėjams vištieną, kurios tinkamumas vartoti pasibaigęs.

Šį syk buvo parduodama vištiena, kuri laikoma vienu greičiausiai gendančių produktų. Nusipirkus ir suvalgius tokį pasenusį produktą, vartotojui rimtai galėtų sutrikti virškinimas.

„NORFA“ skelbia, kad ją domina tik praktiškas pirkėjas. Pagal vykdomą prekybos politiką, galima spėti, kad tai senus produktus galintis įpirkti ir nelabai mokantis skaityti vartojas. Tai matome nuotraukoje, kurioje neaiškiais ženklais užrašytas produkto pavadinimas.

Papildoma etiketė skelbia sunkiai suprantama kalba apie pigiau parduodamą produktą

Tikėkimės, kad parduotuvės direktorės Alos Mackanikovas pažadas pasirūpinti, kad tokie atvejai nepasikartos bus įvykdytas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: ,

Komentarai (3)

  1. Anonimas:

    Tai kad cia kalta ne imones vadove ar darbuotojai, o bendra tinklo steigeju pardavimo politika. Jei neiskis tu prekiu pirkejams, tai nuostolius atskaiciuos is darbuotoju atlyginimu. Stai pastatytas personalas pries pasirinkima – arba prekes realizuojate, arba beveik negaunate atlyginimu. Svarstykles nusveria, deja, ne pirkeju naudai… Ar yra dziaugsmas dirbti pragariskai sunku darba uz kokius 300 Lt?

  2. Pritariu:

    Norfa paniskai iesko nauju darbuotuju, pasidomekite kodel

  3. elen:

    Be abejo darbuotojai skatinami parduot daugiau ir tai daro.Gaila, kad kencia zmones, kurie turi maziausias pajamas.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>