Pirkėjas įspėja – „Rimi“ abejotinos kokybės šaldytos jūros lydekos – papildyta

„Rimi“ paskelbė kainų maratoną. Viena iš siūlomų prekių – argentininės jūrų lydekos be galvų, be uodegų, sušaldytos, glazūruotos „Natali“. Kilmės šalis Ekvadoras. Produkto platintojas ir importuotojas „AB Premia KPC“. Žuvį sufasavo UAB „Lignesa“.

„Rimi“ šiai žuviai taiko nuolaidą – 800 gr. lydekos per akciją atpigo nuo 8,59 Lt iki 6, 89 Lt. Tačiau šią žuvį nusipirkęs Michailas nevartok.lt atsiuntė pranešimą: „nepirkite iš „Rimi“ supuvusios šaldytos lydekos. Pirkau „Mandarine“ „Rimi“ parduotuvėje Vilniuje. Atšildčius ir perpjovus pakuotę per namus pasklido toks blogas kvapas, o pati zuvis, (jei taip galima ją pavadinti) jau seniai supuvusi, nes vien košė… Baisu, daugiau iš „Rimi“ šaldytų žuvų nebepirksiu. Sugadino mano nuotaiką ir pietus…“, – norėdamas informuoti visus pirkėjus piktinosi Michailas.

„Rimi“ atstovė spaudai Jovita Bagdonaitė pažadėjo, kad į vartotojo skundą bus atsižvelgta: „žmogus gali ta žuvį grąžinti į parduotuvę. Jei žuvis bloga, tai tiekėjo problema. Mūsų kokybės vadovas nedelsdamas patikrins „Natali“ šaldytas lydekas“. Kol vyks patikrinimas, „Rimi“ sustabdė prekybą „Natali“ šaldytomis lydekomis. Naujausiais duomenimis prekybos tiklas „Rimi“ prekybą atnaujino neradęs kokybės pažeidimų. Vis dėl to vakar buvo rasta nekokybiškų žuvų partija „Rimi“ parduotuvėje „Mandarinas“ Vilniuje, ši šaldytos žuvies partija iš prekybos išimta.

Nevartok.lt apie „Natali“ šaldytą žuvį pranešė Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai. Jei per savaitgalį visa lydeka nebus išpirkta, specialistai ją patikrins pirmadienį.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (4)

  1. Indre:

    Lygiai taip pat, tokia pat zuvi tik kitos firmos pirkau Maximoje. atsaldzius, keletas zuvu buvo supuvusios.

  2. Povilas:

    Parazitai.

  3. Kestas zvejys:

    Yra sena gudrybe, sena supuvusia zuvi maiso su gera. Tai reiketu zinoti ir jeigu jau pasimovete tai prisiminkit firma, kuri tokius dalykus isdarineja.

  4. va apziurejau sald.kameroj turiu Natali firmos saldytos lydekos,atsidzius pamaciau keistus kirminus-dar nematytus.issigandau.nzn kur kreiptis ar i parduotuve ar i VMVT.baisu. 🙁

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>