Pietums – šviežios MAXIMA salotos su pelėsiu

Maxima_salotos„08.28 d pietums įsigijau salotų su vištienos krūtinėle, PC „Maxima“, adresu Olandų g. 6 / Vasaros g. 1. Likau labai nustebus, kai atidarius dangtelį pamačiau, kad pomidoras, pasidengęs pelėsio „kailiuku“. Apetitas sugadintas visai dienai….nevartokite „Maximos“ salotų, nors ir nurodyta galiojanti data (pakavimo data 2014.08.27 galiojimo iki 2014.08.30)“, – nevartok.lt pasakojo Rasa.
„Nuoširdžiai atsiprašome kliento dėl vienoje iš mūsų parduotuvių įsigytų nekokybiškų salotų. Išties apmaudi situacija. Pelėsis salotose galėjo susidaryti dėl pomidorų. Pomidorai yra greit gendanti prekė, ir pirmieji gedimo požymiai ne visada pastebimi. Siekiame prekiauti tik šviežiais ir kokybiškais produktais, tad gavę informaciją dėl galimai nekokybiškų salotų vienoje mūsų parduotuvių, šios rūšies salotas operatyviai patikrinsime ir kitose parduotuvėse. Nors mūsų parduotuvių darbuotojai įpareigoti sekti produktų kokybę, šviežumą, galiojimo terminus, produkcijos kokybę kontroliuoja ir mūsų kokybės ekspertai, vis tik kartais nekokybiškų produktų pasitaiko. Klientus, įsigijusius nekokybišką produktą, visuomet raginame su pirkinių čekiu operatyviai kreiptis į parduotuvės, kurioje buvo įsigytas produktas, administraciją ir jiems nedelsiant bus sugrąžinti sumokėti pinigai bei suteikta galimybė įsigyti šviežią ir kokybišką produktą“, – pirkėjos atsiprašė MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

 

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>