„Pieno žvaigždžių“ pasukų varškė subjuro

Vieša paslaptis, kad dėl labai prastos superkamo pieno kokybės gamintojai nebegali pagaminti geros kokybės produktų. Kai kurie vartotojų pamėgti produktai jau prarado ir skonį, ir prekinę išvaizdą.

„Valgiau ir mėgavausi pasukų varške. Gamintojas „Pieno žvaigždės“. Tačiau jau du kartus nusipirkau šį pusrytinį skanėstą, kurio jau negaliu vadinti skanėstu. Išvaizdą galite pažiūrėti ir įvertinti, ar ši pasukų varškė kelia apetitą. O kad pakito skonis ir konsistencija pastebėjo visa mano gausi šeima. Produktas galiojo dar dešimt dienų. Varške pavaišinta garbingo amžiaus uošvienė pajuokavo, kad žentas nori ją nunuodyti,“ – su nevartok.lt savo patirtimi dalinosi Eduardas.

Eduardas įsitikinęs, kad nuotrauka – geriausias jo žodžių įrodymas.

Dėkojame Eduardui už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (8)

 1. *:

  atrodo kaip, atsiprašau, vėmalas 🙁

 2. Pirkėja:

  Žiauriai neskaniai atrodo….

 3. isvaizdfa:

  Visada valgiau ir galiu pasakyti, kad skanus daiktas. Bet reiškia ne man vienam pasirodė, kad skonis pakito ir žiauriai pagedo.Vanduo kažkoks plaukioja ir skonis tikrai nebe tas kur buvo.Kas valgė manau pastebėjo.O kaina kyla tik į viršų, kodėl apie tai neparašėte?

 4. as:

  as irgi ja valgau ir ji man patinka,bet taip pat pastebejau kad kokybe suprastejo 🙁 Gaila o tokia skani budavo…

 5. as:

  as irgi ja valgau ir ji man patinka,bet taip pat pastebejau kad kokybe suprastejo 🙁 Gaila o tokia skani budavo…Baisu ir bepirkti

 6. as2:

  kazkas ne taip jums rodosi. gal produktas netinkamoj temperaturoj laikytas buvo, todel konsistencija pakeite.
  normali varske – valgiau ir valgysiu. skonis ir kokybe nepakite.

  • *:

   tai kad nebe vasara, kaip ten galima netinkamai laikyt, be to visi šaldytuvuose turbūt laiko

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>