Perki VICI silkę be E621, bet gauni natrio glutamato

Kaip apgauti ir suvilioti vartotoją? Lengviausias būdas nurodyti, kad produktas neturi papildomų priedų, ypatingai kritikuojamo skonio stipriklio E621. Tokį produktą aptiko Loreta. Mergina nusipirko VICI silkės ir tik namuose jos draugas aptiko, kad VICI silkė su skonio stiprikliu natrio glutamatu.

„Vienoje pusėje viliotinis  pirkėjams, kitoje – tiesa. VICI meluoja ir apgaudinėja žmones“, – piktinosi Loreta.

Tad kodėl meluojama vartotojams? Šį klausimą uždavėme VICI silkės gamintojams.

„Pasikeitus technologiniam procesui pateikėme papildomą informaciją etiketėje, kad yra naudojamas skonio stipriklis natrio glutamatas (kuris ir yra E621). , tačiau tik per klaidą ant kai kurių pakuočių informacija liko nepakeista. Šiuo metu informacija yra suvienodinta“, – nevartok.lt teigė VICI grupės atstovė Aldona Grinienė. Tačiau pagal tokį atsakymą taip ir liko neaišku, kuo tikėti? Silkė su skonio stiprikliu ar be jo?  Panasu, kad užrašas be E621 yra tik viliotinis pirkėjams.

Dėkojame Loretai už infomaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (3)

  1. Asta:

    Ne, nu truksta zodziu. Sita silke buvo vienintele, kuria visada pirkau, ir tik del to, kad joje „nera“ E621. Labai labai nusivyliau VICI. Dazniausiai paskaitau sudeti, bet sio atveju taip aiskiai ant virselio uzrasyta, kad net nekilo minties, jog tai akiplesiska apgaule.

  2. Asta:

    Pirk paprastą sudytą silkę ir pasiruošk manie pats, niekada neperku paruoštos silkės, ji nevalgoma

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>