Perki MAXIMOJE per akciją – tikrink čekį visada!

„Prekybos centras MAXIMA bando pasipelnyti iš nepastabių klientų. Šiaulių prekybos centre (Tilžės g. 225) norėjome nusipirkti persikų nektaro. Kaina lentynoje skelbė, kad nektarui taikoma akcija ir vietoj 4,99 Lt jis kainuoja 2,99 Lt. Kadangi jau ne pirmą kartą tenka užkibti ant tokio MAXIMOS akcijų „kabliuko“, pardavėjai kasoje beskenuojant prekes, atkreipėme dėmesį, kad  akcija staiga stebuklingai išgaravo ir čekyje jau buvo išmušta pilna 4,99 Lt kaina.

Tai jau ne pirmas kartas, kai šioje MAXIMOJE tenka „pigiai“ nusipirkti sulčių. Anksčiau beskubant nesinorėjo aiškintis su Maximos administracija, o pardavėjos, mums pastebėjus klaidą, tiesiog pareikšdavo:   „nenorite – nepirkite““, – nevartok.lt rašo MAXIMA akcijomis pasipiktinęs šiaulietis Aleksandras.

„Kadangi prekiaujame 2 rūšių CIDO persikų nektarais, o akcija buvo taikoma tik vienam, tai salės darbuotojai per neapdairumą akcijos ženklą padėjo ne tik prie akcijuojamo, bet ir reguliaria kaina pardavinėjamo nektaro. Parduotuvėse MAXIMA nuo 2011.07.05 iki 2011.07.25 iki 2,99 Lt nukainuotas Persikų nektaras 50% Cido. Mūsų asortimente tokiu pat pavadinimu yra dar vienas Persikų nektaras Cido, jo kaina 4,99. Kitą dieną klaida buvo pastebėta, ir pakeista į teisingą kainą. Darbuotojas ir vadybininkė perspėti dirbti atidžiau“, – nevartok.lt situaciją aiškino MAXIMA atstovė spaudai Olga Malaškevičienė.

Kas kaltas, kai informacija lentynose skelbia viena, o kasos čekis rodo ką kitą? Aleksandras apgaulę pastebėjo ir nusprendė persikų nektarą grąžinti. Deja niekas negali pasakyti, kiek pirkėjų pakliūna ant apsukrių prekybininkų kabliuko. Kaip sako MAXIMA – apie viską pagalvota.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: ,

Komentarai (6)

 1. Laima:

  Ir kiek tokių „klaidų „Maxima pridaro!!! Aš dabar visada tikrinu čekį vos atsitraukusi nuo kasos,nes pasitaikė ne kartą panašios apgavystės.(Čia Šiaulių Akropolio Maxima) Jei žmonės taip pat aktyviai fotografuotų kaip Vilniuje,tokių įdomių nuotraukų paskelbtų…

 2. Būtų gerai pastebėjus tokį kabliuką operatyviai suorganizuoti flashmobą: visi ateina į parduotuvę, pasiima „akcijinę“ prekę ir eina pirkti. kasoj išmuša blogą kainą, tada pirkėjas atsisako pirkti ir nueina (toks dalykas negali būti baudžiamas, nes prekybos centras pats pažeidė vartotojo teises – tyčia ar netyčia suklaidino). Kai susidarytų prie kasų kilometrinės eilės ir būtų sutrukdytas parduotuvės darbas, tą pačią minutę ir darbuotojai pradėtų labai atidžiai dirbti, ir pas direktorius nereikėtų belstis…

 3. x:

  Idomu,ar jus puikiai atliekate savo darbus ir nepadarote klaidu?Uzsiimkite kuo nors idomesniu nei rasyti nusiskundimus.Tenka daznai lankytis Maximoje ir matau koks ju darbas sunkus,darbo kruvis tikrai nerealus ir ne nuostabu,jei pasitaiko tokiu klaidu.O jus jau skubate smerkti-sukciauja,vagiliauja ir t.t.Daugiau supratingumo!!!

  • Kaip ir senais laikais Maxima tinkle vyr. kasininkė grąžina pinigus už prekę su neteisinga kaina ir dar sumoka 5 Lt. (Maxima pinigais) bonus. Tik jie to dabar jau viešai neskelbia.

 4. LLL:

  sioj srity maxima – profesionalai. zino, kaip apmulkinti zmones.

 5. pirkėja:

  Apgavystės vyksta ir kitose Maximos parduotuvėse.Kaune Maximose reikia tikrinti čekius akcijinėms prekėms.Teko grąžinti brangų aliejų,nors buvo užrašyta nuolaida.Teko pastebėti ir kitų “nuolaidų“?

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>