Per „Maxima“ akciją – surūgę patisonai (papildyta – „Maxima“ komentaras)

Kas svarbiau – ar pagarba savo pirkėjams, ar pelno siekimas bet kokiomis priemonėmis? Ar padoru pardavinėti akivaizdžiai nekokybišką prekę paskelbus – „Akcija“?

„Maximos“ ekologiški patisonai, kurių kaina 8.99 lt. staiga atpigo iki 3.59 lt. Kodėl?

„Maximos“ patisonai „Ekologica“ buvo nupirkti viename iš prekybos centrų.

Atkreipkite dėmesį i nuotraukas, kuriose akivaizdžiai matyti, kad lentynoje sudėti patisonai tiesiog surūgę. Tai patvirtins bet kuri šeimininkė, matydama balzganą drumzliną skystį stiklainyje.

Atidarykime stiklainį ir pažvelkime kas jo viduje. „Ekologica“ patisonai iš Lenkijos ūkių, pasirodo apskritai netinkami vartojimui – subliuškę, neaiškios spalvos ir nepriimtino skonio. Nežinia kodėl, bet dalis patisonų – tuščiaviduriai.

Kodėl „Maxima“ parduoda akivaizdžiai nekokybišką produktą? Neatmetama galimybė, kad buvo identifikuoti prastos kokybės ekologiški patisonai ir tuomet nuspręsta juos pardavinėti paskelbus akciją. „Maxima“ nevartok.lt pažadėjo viską išsiaiškinti ir pateikti savo komentarą. O vartotojas turėtų būti dėmesingas ir netylėti.

„Remdamiesi jūsų informacija, patikrinome šį produktą kitose parduotuvėse bei sandėliuose. Faktas apie nekokybišką prekę nepasitvirtino. Taigi ši problema lokali, aišku jis turėjo būti išimtas iš prekybos. Atsiprašome, kad dėl žmogiškojo faktoriaus lentynoje buvo siūloma nekokybiška prekė.“ – portalui nevartok.lt teigė „Maximos“ įvaizdžio ir komunikacijos departamento direktorė Lina Muižienė

Jeigu jūs nusipirkote nekokybišką prekę, praneškite nevartok.lt

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (15)

 1. as:

  parazitai kitaip ir nepavadinsi

 2. IKI:

  IKI uzsakymas.Nieko neradau apie IKI produktus

 3. Inga:

  Kai užsuki ir nepasterizuoji indo, tada ir surūgsta.100 proc. surūgę pagal vaizdelį.

 4. SENUKAI:

  VISKAS ORIENTUOTA I SENUKUS

 5. SENUKAI:

  PENSININKUS

 6. mumbo:

  nelaiko newrvai.tai ir nieko nerasau………………………………………………………………………………………………………………

 7. xp:

  kam pirkti jeigu matosi kad suruge

 8. piktas:

  tai Maxima visieks tiekejas smegenis del kokybes kru.. o patys tikriausiai jokio net kokybes specialisto neturi, Maxima manau jums toks zmogus reikalingas, tada busit garantuoti uz kokybe

 9. jofana:

  maximoje pienas buna suruges pardavinejamas tikrinkit

  • kūkūška:

   O kaip patikrinti parduotuvėje pieną, mielasis žmogau? Praplėšti maišelį ir paragauti :)? Paskui praplėštą padėti atgal, o paimti neplėštą 🙂 ?

 10. XYZ:

  Paziurekit, kokie mandarinai siandien Maximose eina.Vieni puvesiai, akcija…

 11. :):

  Žmonės mielieji, nesuprantu aš kartais jūsų. Piktinatės tais supermarketais, kad tie š.dą ir atliekas stumia. NEIKITE IR NEPIRKITE TŲ NUODŲ IR ATLIEKŲ. Iš principo neikite. Nereklamuoju, bet viską jau beveik du metus perku iš ūkininkų turgelių (www.mobilusturgelis.lt) – ten tikrai š.do neįkiš, sertifikuoti gamintojai. O jei ir ką nors „ne tą“ parduotų, aš iš to pardavėjo tiesiog daugiau nepirksiu…Jam to daryti NEAPSIMOKA, nes turėdamas savo nuolatinę klientūrą jis nesuinteresuotas brudą kokį įkišti…Susigadins savo reputaciją ir praras pajamas akimirksniu…

 12. iš turgaus:

  Apie Maximos šposus atskira knyga vertėtų parašyti 🙂

 13. Vilnius:

  Knyga butu ir ne viena:)))))),pati dirbau ir pakraupusi lykau.Pagal ju logyka ne turi buti nei vieno nuostolio,ir taip yra visur.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>