Per akciją MAXIMOJE net cukrus pasenęs

„Užsukau šį savaitgalį į MAXIMĄ papildyti savo maisto atsargų. Draugė labai mėgsta cukrų su cinamonu, tad labai nudžiugau pamatęs, kad jam taikoma akciją. Pagriebęs pirmąjį pakelį pastebėjau, kad cukrus pasenęs, jo galiojimas pasibaigęs gegužės 2 dieną. Kilo minčių, kad dėl to ir paskelbta akcija šiam cukrui. Vartotojas visada turi būti budrus, kad neliktų kvailio vietoj“, – nevartok.lt sakė cukrų aptikęs Vytautas.

„Apmaudu, kad vienoje iš mūsų parduotuvių klientas rado pasibaigusio galiojimo „Dan Sukker“ cukraus pakuotę. Tokių produktų mūsų parduotuvių lentynose neturėtų būti. Parduotuvėje nedelsiant patikrinome visas tos pačios rūšies cukraus pakuotes, likęs cukrus buvo kokybiškas, jo galiojimo terminas nebuvo pasibaigęs. Kadangi šiam cukrui taikoma akcija, taip pat ėmėmės skubių veiksmų, kad išsiaiškintume, kaip ši cukraus pakuotė pateko į parduotuvės lentynas – su pasibaigusios galiojimo terminu buvo pristatyta į parduotuvę ar vis tik ji laiku neišimta iš prekybos.

Siekiame prekiauti tik kokybiškais produktais ir viena svarbiausių užduočių bei įpareigojimų parduotuvės darbuotojams griežtai sekti produktų galiojimo terminus. Deja, šįkart tai nebuvo padaryta atidžiai, todėl parduotuvės darbuotojai įspėti, papildomai produkcijos terminai šioje parduotuvėje bus griežčiau kontroliuojami ir mūsų kokybės ekspertų. Nuoširdžiai dėkojame pastabiam klientui už pateiktą informaciją“, – nevartok.lt sakė MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (1)

  1. bent:

    gal cinamonas nugaravęs jau? 🙂

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>