Pažaliavęs VALDORFO kečupas neramina, bet atsakymo nėra

valdorfas„NORFOJE aptikau pažaliavusį VALDORFO kečupą. Tokios žalios spalvos dar neteko matyti. Paskaičiau sudėtį – vanduo, pomidorų pasta, krakmolas ir dar kažkas konservuojančio. Bet iš kur ta žalia spalva? Pažaliavęs kečupas buvo ne visuose plastikiniuose buteliukuose. Specialiai šalia užfiksavau normaliai atrodantį kečupą. Buteliuką pakračius matėsi, kad tas žalias „marmalas“ yra kažkoks keistas, sklaidosi po buteliuką. Po kelių dienų pažaliavusį kečupą pastebėjau RIMI parduotuvėje. Žalias marmalas nemaloniai nuteikė“, – nevartok.lt pasakojo Povilas.

Nevartok.lt kreipėsi į VALDORFO kečupą gaminančią bendrovę, kad paaiškintų žalios spalvos kilmę. Telefonu atsiliepusi darbuotoja pasiūlė atsiųsti nuotraukas ir klausimus raštu. Tai ir padarėme. Deja, atsakymo kodėl kečupo plastikiniuose buteliuose plaukioja žalias „marmalas“ taip ir nesulaukėme.Galbūt savo vertinimą pateiks VMVT tarnyba?

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>