Pavojai tykantys „Norfoje“

Kvapas siaubingas, blauzdelės pašvinkusios“, - nevartok.lt teigė kaunietė Aušra

Nevartok.lt pranešus, kad uždaroma viena iš „Norfos“ parduotuvių Vilniuje skaitytojai suskubo pasidalinti savo nuomonėmis: „džiaugiuosi, kad bent vieną „Norfos“ parduotuvę uždaro. Šio tinklo parduotuvėse jau nebeperku (nebet vaikui „Pampersų“). Atsidariusi nauja parduotuvė Taikos pr. Kaune taip pat neišsiskiria iš kitų tinklo parduotuvių – tik tuo, kad lentynos gražiai sustatytos. Nupirkau vaikui sufasuotų vištienos blauzdelių. Dėkoju sau, kad grįžusi namo, jų neįdėjau į šaldytuvą, o išpakavau ….. Kvapas siaubingas, blauzdelės pašvinkusios“, – nevartok.lt teigė kaunietė Aušra. „Kitas mano pastebėjimas (išgirdus labai daug neigiamų atsiliepimų apie „Norfas“) – dėl varškės. Lentynose sufasuota varškė firminiuose maišeliuose po 500g, šalia paprastuose maišeliuose sufasuota nežinia kokia varškė po 200g be etiketės, be kainos, be datų.“

"Išviriau dvi dešreles pietums, o po kelių valandų pasidarė labai bloga - visą naktį teko kęsti sunkiausią apsinuodijimą," - pasakoja vilnietė Marija.

Vilnietė Marija nenustebo, kad Vilniuje buvo uždaryta „Norfa“ esanti L.Asanavičiūtės gatvėje. „Praėjusią  savaitę, kovo 1 d. parduotuvėje „Norfa“ (Asanavičiūtės g.) pirkau „Kolumbo“ karšto rūkymo dešreles (pailgas). Praplėšiau pakelį kovo 2 d,  išviriau dvi dešreles pietums, o po kelių valandų pasidarė labai bloga – visą naktį teko kęsti sunkiausią apsinuodijimą. Galvojau, kad numirsiu, nes temperatūra šoktelėjo iki 39. Kitą dieną privalėjau dirbti, tad neturėjau laiko grąžinti tų „Kolumbo“ dešrelių į parduotuvę (tiesa, jų galiojimo laikas buvo iki kovo 9 d.)“, –  nevartok.lt pasakojo vilnietė Marija. Moteris įsitikinusi, kad vartotojai turi gerai pagalvoti ar verta rinktis minėtą produkciją: „prašau atkreipti dėmesį į šią produkciją ir niekada gyvenime jos nepirkti (nebent svajojate nusižudyti nusinuodijus).“

Nevartok.lt skaitytojai pastebėjo, kad betvarkė klesti ir kitose „Norfos“ parduotuvėse. „Esu pastebėjęs, kad „Norfos“ bazėje į lentynas grąžinamos dešrelės su pasibaigusia galiojimo data. Tokių dalykų jau nepavadinsi darbuotojo klaida“, – piktinosi vilnietis Arūnas.

konservuotos graikiškos salotos su pelėsiu "Norfoje"

Į „Norfos“ bazę nuvykome praėjus vos kelioms dienoms po „Norfos“ parduotuvės uždarymo. Neteko ilgai klaidžioti tarp lentynų – dėmesį patraukė konservuotos graikiškos salotos su pelėsiu.(žiūrėti nuotrauką). Akivaizdu, kad stiklainyje pelėsis gyvena jau ne vieną dieną. Perfrazuojant E.M.Remarką – „Norfoje“ nieko naujo.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (7)

 1. Megana:

  Manau, kad ir tos desreles ne del gamintojo, o del pardavejo kaltes…Jei sandeliavo neaisku kur, neaisku kaip, prie kokios temperaturos- geriausia daikta gali sugadint….

 2. Povilas:

  Parazitai. Tegul brudai nyksta iš verslo.

 3. katmandu:

  I norfa turbut eina tik tie kurie nieko neskaito ir nieko nezino

  • Anonimas:

   Hm. Aišku, galima pykti ant šio tinklo sąvininkų ir darbuotojų. Faktas, kad jame nė su žiburiu nesurasi maisto saugą išmanančių specialistų ar profesionalios darbuotojų komandos. Gal nors tai savininkams taps pamoka, kad personalą ne tik kaip beteisius vergus reikia išnaudoti,nuolat „dėl lėšų taupymo“ jų skaičių mažinti, bet ir į jų profesionalumą laikas nuo laiko investuoti. Reikia ir nuolatos lūžtančią bei seną prekybos įrangą keisti. Aišku, padėvėta kainuoja mažiau, bet ir jos eksploatacijos laikas ir sąlygos yra visai kitos. Tačiau ir kitose, iš pirmo žvilgsnio, respektabiliose parduotuvėse yra tos pačios problemos. Štai, pvz., Šiaurės miestelio Hyper Rimi pusė šaldytuvų neatitinka gamintojo nurodytų produktų laikymo sąlygų. Teko matyti paukštienos šaldytuvą, kuriame temperatūra siekia 7 laipsn. C, nors max leistina plius 4, subproduktams ir dar žemesnė. Jame vištienos kepenėlės buvo pavirtusios visiška koše. Reikia tikėtis, kad tai bus ženklas ne tik šio, bet ir kitų tinklų savininkams. Bunda pirkėjų noras save ginti. PAGALIAU!

 4. sss:

  man patinka prekybos tinklu pasiteisininmas – cia darbuotojo klaida… ir visi jie ta pati sako kai prisidirba…

  Norfa – praktiski zmones renkasi! 😀 tikiuosi sis prekybos tinklas bankrutuos arba ja uzdarys ar dar ka, melsiuos uz tai!

 5. Alytiske:

  Alytuje taip pat yra keletas „Norfos“ parduotuviu, deja jose situacija panasi i Vilniuje uzdaryta parduotuve. Darzoves amzinai supuvusios, sugedusios (bet vistiek sudetos lentynose visu „grazumu“), mesos, zuvies skyriuose baisi betvarke, nesvara, abu siuos skyrius aptarnauja ta pati pardaveja…Del kainu, gal ten ir pigiausia, bet jei norit pasaugot sveikata, maisto produktu „Norfoje“geriau nepirkti.

 6. Vainius:

  Skųskit žmonės , kitaip nebus tvarkos. Kuo daugiau bus tokių straipsnių publikuojama, tuo labiau tikėtina, kad didieji tinklai pradės tvarkytis.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>