Pavasaris pagal NORFĄ – išskirtinės paprikos

„Apsilankiau NORFOS parduotuvėje Šiaurės miestelyje, Vilniuje. Rinkausi daržoves. Pamačiau žalias paprikas, keistai apipurkštas. Atsiprašau, kad nesiunčiu nuotraukos, bet užtikrinu, kad tokių paprikų pirkti nevertėtų“, – nevartok.lt pasakojo Audrius.

Nevartok.lt nusprendė patikrinti, ar NORFA iš tiesų prekiauja keistomis daržovėmis, tai yra paprikomis. Nuvykome į pirkėjo nurodytą NORFĄ ir aptikome paprikas, kurias nufotografavome ir rodome jums.

„Kodėl prekiaujate tokiomis paprikomis?Ar tai normalu? – paklausėme NORFOS atstovo spaudai Dariaus Ryliškio.

„O kodėl manote, kad tai mūsų paprikos?, – paklausė Darius Ryliškis. Kai atsakėme, kad mes  patys užfiksavome NORFOS daržovių išvaizdą, prekybos centro atstovas pažadėjo išsiaiškinti. Tačiau nevartok.lt beveik savaitę laukęs paaiškinimo, jo taip ir nesulaukė.

Tad galime padėkoti Audriui už informaciją. O vartotojams patarti – rinkdamiesi daržoves patikrinkite ar pavasaris jau atėjo į NORFĄ.

Dėkojame Audriui už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (2)

  1. krista:

    vakar kretingos Maximoje irgi maciau lygiai tkias pat paprikas !!!!!!!!!!!!!

  2. Inga:

    Ar parasyta kad jos ekologiskos, sviezio derliaus, uzaugintos ekologiskam ukyje, t.t. ir pan? Ne. Tai ko dar norite? Net ant etiketes parasyta, kad 2 klases, kilmes salis Ispanija – tai aisku kad bus ispurkstos chemikalais, kitaip iki Lietuvos atvaziuotu supuve. Nesupuve, kirmeliu/tarakonu nematau, tai kuo skundziames?

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>