Pavalgę ryžių pasijuto blogai

„Pirkau ekologiškus ryžius natūralius( su luobele) Maximoje ir apsinuodijom trys žmonės, bet tiksliai negaliu pasakyti galbūt ir virusas pakenkė. Tiesiog neaišku. Gal jūs ką nors esate girdėję apie tuos ryžius? O gal galite patarti kur galečiau jų kokybę ištirti. Besidomėdama apie ryžius aptikau, kad toje luobelėje gali būti pavojingos medziagos arseniko.

Buvo pirkta Utenos didžiojoje Maximoje. Pavadinimas: ekologiški rudieji ryziai „Palatina“, jiems buvo taikoma akcija tuo metu.Kilmės šalis Italija. Importuotojas MAXIMA LT UAB Savanoriu pr.247″, – nevartok.lt rašė uteniškė Inga.

„Apgailestaujame, kad klientas pasijuto blogai dėl būtent vienoje iš mūsų parduotuvių įsigytų ryžių. Klientas teigė pirkęs ekologiškus ruduosius ryžius „Palatina“. Produkto saugumui skiriame prioritetinį dėmesį, todėl nedelsiant kreipėmės į šių ryžių tiekėją – paprašėme jo skubiai mums pristatyti visus reikiamus dokumentus, įrodančius, kad šie ryžiai kokybiški ir saugūs vartoti. Taigi, turėdami kokybės sertifikatus (tame tarpe ir įrodančius ekologišką ryžių kilmę) esame tikri, kad šis produktas saugus. Šio produkto galiojimo terminas taip pat nėra pasibaigęs, taigi, įsigyti ryžiai buvo kokybiški. Daugiau skundų dėl šio produkto kokybės nesame gavę, tiekėjas mus taip pat patikino, kad skundų dėl šių ryžių kokybės nesulaukė. Išties sunku pasakyti, kodėl, kaip teigia klientas, suvalgęs šių ryžių pasijuto blogai, ar blogai jis pasijuto būtent nuo šių ryžių. Ekologiški ryžiai su luobele- specifinis produktas. Ryžiai su luobele yra sunkiau virškinami, turintiems jautresnę virškinimo sistemą, tai gali sukelti negalavimų“, – nevartok.lt aiškino MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Inga nuspirktus ryžius, dėl kurių kilo abejonių, gali pateikti Utenos VMVT specialistams, Aušros gatvė 84, tel. (8 389) 55 985, kur jie bus ištirti.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>