Patikrintas būdas mulkinti vartotoją – per akcijas (papildyta „Maxima“ komentaras)

Anksčiau 8.99 Lt kainavę saldainiai “Opera” per akciją netikėtai pabrango iki 9.29 Lt. Tai pastebėjo žinomas kaunietis Aušrys Kriščiūnas Tynta viešai piktinosi: „nėr vietos ant šitos žemelės paprastam žmogeliui! Oligarchai baigia mus visai pakasti – siekdami pasipelnyti ir išlupti iš mūsų paskutinius krauju uždirbtus pinigėlius, sugalvojo naujoviškas akcijas“.

Šią kauniečio pastebėtą „Maximos“ akciją pastebėjo ir kiti prekybos centruose apsilankę pirkėjai. „Akivaizdu, kad „Maxima“ skelbia akcijas, prikabinėja geltonų akcijos iškabų, o kainas surašo kaip papuola“, – piktinosi nevartok.lt skundą parašęs Tadas iš Vilniaus.

Vyriškis labiausiai buvo nepatenkintas Vilniuje Mindaugo gatvėje esančios „Maximos“ informacijos centro darbuotojų elgesiu: „pažadu, kad aš nufotografuosiu tą blondinę dirbančią informacijos centre ir visada kartojančią vienintelę, kaip papūgos išmoktą frazę – jūs pats kaltas, nematot skaityt kas parašyta“.

Deimantė Mitkuvienė „Maxima“ Procesų ir kokybės valdymo departamento direktorė tvirtina, kad įsivėlė klaida: „Šiuo atveju spausdinant kainų etiketę buvo supainiotas etiketėms spausdinti skirtas popierius ir akcijoje nedalyvaujanti prekė buvo pateikta kaip akcinė. Šiems saldainiams akcija negaliojo, bet spausdinant etiketę per klaidą šalia reguliarios kainos įvesta lapkričio mėnesį buvusios akcijos kaina. Dėkojame pastabiems pirkėjams, kurie mums padeda tobulėti ir taisyti spragas. Tikimės, kad didelių nepatogumų jiems nesukėlėme.“

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (5)

 1. boba:

  zinau ta boba peroksidniais plaukais, siuncia nach..j paklausus bent smulkmenos kas ja vargina, ir tai daro taip valingai, kad turi pasijusti kaltas ir valint nach..j.As ja irgi viena karta pasiunciau toli…Bet esme, kad maxima ja laiko ir ji yra VIP darbuotoja, nes sugeba taip atfutbolinti nepatenkintus klientus. Ji atidriba uz desimt saziningu padoriu darbuotoju, del to ja ir laiko.Pritariu, kad reikia jos foto.NEVARTOK PRASOM FOTO TOS BLONDINES

 2. Blondine:

  Ir prie ko cia ta blondine?

 3. gerbiu:

  Sveikinu Maxima, vadinasi ji monitorina naujienas ir reguoja, o tokio dydzio imoneje manau nerealu, kad nebutu klaidu ar kazkokiu prakolu…gerbiu uz nebijojima reguoti ir pateikti savo pozicija.

  • Anonimas:

   Galima sveikinti šią įmonę už drąsą pripažįstant savo klaidas, o galima pažiūrėti ir šiek tiek blaiviau. Na, ne kvailiai ten dirba ir puikiai išmano pardavimų skatinimą. Kai pirkėjas niekaip kitaip nereaguoja į produktą, ypač jei jis nėra pirmos būtinybės prekė, kaip kitaip tą pirkėją galima priversti apsispręsti pirkti? O gi, nurodant akciją. Paprasčiau kalbant, ne akcijinei prekei panaudoti specifinės spalvos akcijinių prekių kainų etikečių spalvą. Tai paskutiniu metu ypatingai paplitusi prekybininkų taktika. Na, kas gi kaltas, kad dauguma pirkėjų kaip Pavlovo šunys, kuriems yra išvystytas sąlyginis refleksas, griebia tik geltona (ar kita spalva)pažymėtas prekes. Belieka tik psveikinti šio tinklo rinkodaros skyriaus darbuotojus, puikiai atliekančius savo darbą.

 4. reikia patikrinti:)

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>