Pastabi pirkėja demaskavo MAXIMOS netvarką ir kandis saldainiuose

„Kai neseniai savo saldainiuose aptikau kirmėles, nustebau ir visus saldainius išmečiau.  Bet dabar tikrai žinau iš kur parsinešiau-PC Maxima Ukmergės g. 282“, – nevartok.lt pranešė į  nemalonią situaciją patekusi pastabi pirkėka Nina. Moteris nevartok.lt atsiuntė nuotrauką, kurioje užfiksuota kandis MAXIMOS saldainių skyrelyje.

„Išties nemaloni situacija. Mūsų kokybės ekspertai, sureagavę į kliento pateiktą informaciją, minėtoje parduotuvėje surengė skubų vidinį patikrinimą.  Partikrinimo metu parduotuvėje užfiksuoti valymo periodiškumo neatitikimai. Vadovaujantis RVASVT sistema, parduotuvės patalpos, o  ypatingai talpos, kuriose laikomi sveriami produktai privalo būti valomos, laikantis griežto valymo periodiškumo, kuris šiuo atveju, deja, nebuvo užtikrintas. Minėtoje parduotuvėje ne tik šie, bet ir prevenciškai – visi sveriami saldainiai skubiai išimti iš prekybos, parduotuvėje inicijuojamas generalinis valymas. Jau kreipėmės į įmonę Dezinfa, tad parduotuvės nedarbo metu joje bus atlikta skubi dezinfekcija.

Parduotuvėje taip pat tikrinami ir kiti birūs produktai, pasitikrinti sveriamų saldainių talpyklas bei jose esančios produkcijos kokybę, įpareigotos ir kitos mūsų tinklo parduotuvės.  Labai atsiprašome kliento dėl nemalonaus įvykio ir esame jam dėkingi už suteiktą informaciją, padėjusią mums operatyviai sureaguoti bei imtis visų priemonių, kad ateityje panašių atvejų būtų išvengta. Dėl specifinių oro sąlygų šį rudenį – šiltų orų, tvyrančios drėgmės,  sąlygos veistis kandims itin palankos. Tad švarai ir tvarkai parduotuvių sveriamų produktų skyriuose skirsime maksimalų dėmesį.“, – nevartok.lt sakė MAXIMOS komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Dėkojame Ninai už ypač vertingą informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (5)

 1. PoP:

  kad taip p.Nina galėtų VISAS parduotuves priversti išsikuopti!!!!!!………….

 2. Rasa:

  Cia tik viena parduotuve,o kas kitose idomu?

 3. kriakria:

  negalvojau kad maximoj yr kandžių
  🙁

 4. buvusi pardavėja:

  kiekvienoje parduotuvėje yra kandžių. tik jas gaudo, esu ne kartą mačiusi jas. ir pačiai teko sėdint kasoje jas „plekšnoti“.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>