Pasibaigusio galiojimo Valio mišinukai kūdikiams sukėlė vėmimą

valio„2015/01/16 Ozo PRISMOJE pirkome skystą Valio Tutti mišinuką 5 mėnesių kūdykiui, dauguma iš jų galiojo iki 2015/05/15 tačiau viena ar dvi pakuotės (liko viena) galiojo iki 2014/11/14. Kūdikis nuo šio mišinuko vėmė.

Skundas užregistruotas maisto veterinarijos tarnyboje ir informuota pati Prizma. Gal šią situaciją reikėtų viešinti nes pasekmės tokio aplaidumo gali būti tikrai baisios“, – nevartok.lt apie nemalonų įvykį pasakojo Vaida.

Visas mamas įspėjame, jog perkant PRISMOJE visada pravartu patikrinti produkto galiojimo datą.

 

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (5)

  1. i:

    Mažiau kudikius nuodykite tais misinukais. Ten gryna chemija! Geriau kaip senais laikais karvės ar ožkos pieno duokite virinto, aišku pienas turi būti iš kaimo, o ne iš parduotuvės. Anksčiau visi vaikai gėrė pieną ir sveiki buvo. Dabar geria visokį Š… ir paskui stebisi kodėl vaikui alergija ar kokia rimtesnė liga…

  2. Liena:

    Baisu… dar viena priežastis pasirinkti maitinimą motinos pienu, o ne neaiškiai mišiniais ar karvės/ožkos pienu

  3. As:

    Kas ne pirmą kartą lankosi Prismoje, gali kaskart pastebėti senų prekių. Aš jau du kartus nešiaus darbutojoms, rodžiau, kad jų lentynoje sugedusios, su pasibaigusiu galiojimu prekės. Niekur kitur tokių dalykų nemačiau, kaip Prismoj. Tad privengiu ten vykti, o jei jau pakeliui sustojam, tai kiekvieną prekę tikrinu… nes tai Prisma.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>