Panevėžio RIMI paprikos – čempionato etapo pabaigtuvėms

Panevėžio prekybos centrai eantys šalia krepšinio arenos stengėsi, kaip išmanydami. Pvz. MAXIMA valanda pratęsė savo darbo laiką. IKI ir RIMI nenusileido ir ieškojo įvairiausių būdų, kaip į savo parduotuves pritraukti pirkėjų. Vaikydamiesi pelno prekybininkai pamiršo, kad svarbi yra ne tik aplinka, bet ir prekių kokybė. Panevėžio svečias iš Ukmergės Rolandas liko nustebęs po apsilankymo RIMI prekybos centre. „Žmona bakstelėjo pirštu į paprikas. Jei tai būtų sukrauta pašarų skyriuje, tai nekiltų jokių minčių. O čia siūloma žmonėms“, – savo įspūdžius nevartok.lt pasakojo Rolandas.

Vaisiams ir daržovėms yra taikomi Europos Sąjungos reglamentai, kuriuose nurodoma, kokiais produktais draudžiama prekiauti. Neabejotina, kad purvinos, supuvusios, su neaiškiomis priemaišomis daržovės negalėjo būti siūlomos vartotojams.

Deja RIMI, tai nė motais.

Dėkojame Rolandui už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (3)

  1. Rasa:

    Čia gal pašarinės paprikos buvo 🙂

  2. jonas:

    is nuotraukos nesuprasi kad cia rimi. gal cia sodo derliaus nuotraukas kitiems sumane parodyt ir tiek koks maximos ar norfos gerbejas.

  3. Baiba:

    kiek zinau turbut vienintele rimi priziuri ir rusiuoja darzoves kruopsiai negu kiti centrai , ypac norfoj tai ten supuvusiu darzoviu tiek kad museles jau skraido ir visi vaiksto ir gerai rimi visada perku darzoves ir vaisius ir apie juos tikrai nieko negaliu blogo pasakyti saunuoliai…

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>