Palangos „Čili pica“: „jums ką – picą pašildyti“?

sachmatine

delfi.lt nuotrauka

„Palangos sezono atidarymo savaitgalį buvome netoli Palangos, todėl nutarėme ten ir pavakarieniauti. Perėjome visą Basanavičiaus alėję ieškodami tinkamos vietos – kad būtų ir žmonių (tuomet tikėtina, jog maistas skanus ir ne už kosminę kainą), pakenčiamas triukšmo lygis (buvome su dviem vaikais, vienas jų – 7 mėn. kūdikis). Genami šių šių dviejų kriterijų nuėjome beveik iki pat jūros ir čia savo dideliam džiaugsmui išvydome „Čili picą“ – patogus užvažiavimas su vežimėliu, lankytojų nemažai. Aptarėme su šeima, ką užsisakysime. Atėjus padavėjai vyras manęs perklausė, ar noriu sriubos. Atsakiau, kad ne, užteks picos. Taigi užsisakėme vieną porciją sriubos vyrui ir 3 picas.

Padavėja atnešė 2 sriubas. Pamaniau, kad vis tik vyras užsakė, kad neišgirdau. Pasirodo ne. Kadangi tai mano mėgiama sriuba, nutariau nesiaiškinti. Suklydo, kam nepasitaiko. Buvo skanu, nepaneigsi. Iki kol atnešė picas. Dvi. Paklausiau kur trečia. Mergina žioptelėjo ir nubėgo. Ką gi, belaukdami pradėjome valgyti atneštąsias. Mano dideliam nusivylimui manoji pica buvo absoliučiai šalta. Atbėgo padavėja pasakyti, kad tuoj bus trečia pica. Paprašėme pašildyti maniškę. Nusinešė. Apsidžiaugiau, kai grąžino šiltutėlę. Deja, džiaugsmas truko neilgai, kai supratau, kad skonis kažkoks ne toks. Galima sakyti – vieni svogūna ir pomidorų padažas. Pasiėmiau net meniu, nes buvau įsitikinusi, kad svogūnų ten būti neturi. Neklydau – „Balatono“ picos sudėties aprašyme svogūnų nė su žiburiu nerasi! Skonis buvo klaikus, neįmanoma valgyti. Ir tada atnešė trečiąją picą vaikui, kuris jau pusvalandį zyzė „kada“. Ir ką jūs manote? Pica šaltutėlė! Paklausėm, kaip taip gali būti. Padavėja ėmė kažką sapalioti apie tai, kad ji kepama ne lėkštėj.

Vyras parodė savo picą ir tai, kad ir pica, ir lėkštė net po 15 min tebebuvo šilta, ir vaiko picą – kuri vos atnešta jau buvo atšalusi, negana to, kažkokiais lyg pelių „apkramtytais“ kraštais (vėliau suvokiau, kad jie buvo apdegę, ir taip buvo bandoma „pašalinti“ degėsių žymę. „Kaip gali būti, kad pica visiškai atšala iki kol atnešate ant stalo?“, – paklausiau pasipiktinusi. Mergina suklapsėjo blakstienomis: „tai jums pašildyt ją ar ką?“. Tiesą sakant, nebetekau amo. Norėjosi, kad ji dingtų iš akių su visa pica, bet mačiau kad vaikas jau ant ribos – tuoj apsiverks, jei negaus valgyti po tiek laukimo. Pašildė. Negaliu pasakyti, kad buvo skanu, bet skrandį vaikas prikimšo. Sumokėjom ir išėjom, bet kartu išsinešėm ir suvokimą jog „čia daugiau negrįšim“. Gaila, nes pajūry greit neberasim kur skaniai pavalgyti.
P.S. buvau per daug apstulbusi ir pasipiktinusi tiek maisto, tiek aptarnavimo „lygiu“, kad nepagalvojau nufotografuoti…“, – nevartok.lt pasakojo savo įspūdžius iš pajūrio Ieva.

Dėkojame Ievai už pasidalintą informaciją.

 

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (8)

 1. rrr:

  pakenčiamas triukšmo lygis (buvome su dviem vaikais, vienas jų – 7 mėn. kūdikis – pakenciamas triuksmo lygis…. juokdariai. ieskojo kur kitiems nervu pagadinti su savo kudijkiu. o siaip keista – pica nepatiko viskas nepatiko, bet vistiek sumokejo

 2. komentatorius:

  Na, nepersistenkite ir nekelkite erzelio. Visi puikiai supranta, kad sezono pradžia, daug naujokų, studentai su patirtimi dar nesuvažiavę. Visais laikais taip buvo sezono pradžioje, nes padavėjų „neprigaminsi“, o šis darbas labai sunkus. Iš vis kam kelt į viešumą tokius dalykus- lyg pati autorė niekada neklydo? Fuj, gėdos turėtumėt… pažiūrėsiu, ką darysit kai jūsų vaikai ieškos darbo būdami be patirties. Tokie skundimaisi tik žemina jus pačius, o ne kavines!

 3. Anonimas:

  Kol nesusiduriate su situacija tol tik ginate padavėjas ir visus kitus, tačiau kai pats susiduri su situacija, kai tave apkalba, atėję klientai, o padavėja sušunka „o jau vakarienes atėjo su savo šeima“ atneša maistą atšalusi, ne ta sudėtimi, sudegusi. Tada ir galite komentuoti, iš kur pas jus toks pyktis jeigu nepatinka straipsnis ar yra parašyta apačioje palikite komentarą. Iš kur toks žmonių piktumas nesuprantu nuvažiavus į užsienį tave pasitinka šilti, mandagus žmones, ko negalima pasakyti apie lietuvius.

 4. SiRiOgA:

  Cia komentaruose turbut patis padavejai ar darbuotojai riaiskiasi 😀 o jei rimtai tai joa ka cia tie zmones putojasi noredami ramiai pasedeti , pavalgyti gauti tai uz ka moka pinigus is vis jau kazkokie tai keisti pasidare . reikia juk dziaugtis tuo ka atnesa ir dekoti visiems darbuotojam 😀

 5. LAIMA:

  idomiai cia labai… jeigu jums viskas netiko tai kodel nepakviesta buvo prie stalo administratore??? padaveja galejo buti mokine, nei picu nuotrauku nei aptarnaujancios padavejos vardo , ar cia nebus konkurentu straipsnis ar buvusio darbotojo? pati su seima daznai lankausi cili picoj butent palangos ir labai mums viskas tinka…. , maistas skanus ir peliu neapkramtytas!!! jeigu taip viskas neskanu buvo tai kodel maista sutikot valgyt ir dar susimokejot?

 6. butinai:

  kada lietuviai išmoks pasakyti: maistas netinkamas, nemokam už jį, ką???….

 7. Cesarius:

  rykit ir viskas , atsirado mat ponai .

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>