Pageltę MAXIMOS agurkai šaltibarščiams netiko (papildyta MAXIMOS komentaru)

„Savaitgalį lankiausi Nidoje. Kaip ir bet kuris poilsiautojas užsukau su žmona į vieną lankomiausių kurorto vietų – MAXIMĄ. Žmonių milijonas, kurie perka viską, atrodo, čia niekas nespės sugesti ar pasenti. O man prireikė produktų šaltibarščiams: kefyro, burokėlių ir, aišku, agurkų. Deja penktadienio vakarą šaltibarščių ragauti neteko. Seni geltoni agurkai akis badė ir apetito nekėlė.

Atidėjau šaltibarščius kitai dienai. Šeštadienį užsukęs į MAXIMĄ, apstulbau – gulėjo tie patys agurkai, tik dar labiau pageltę. Galite viską pamatyti nuotraukoje. Beje jiems buvo taikoma akcija – pageltę agurkai nuo 3.99 Lt už kilogramą buvo atpiginti iki 2.99 Lt. Mintis apie šaltibarščius nukeliavo į sekmadienį. Bet laukė ir vėl tas pats…dar geltonesni agurkai. Salės darbuotoja kantriai rankiojo pačius geltoniausius ir išmetinėjo juos iš lentynos į atskirą dėžę.

Žmona neišlaikė ir paklausė: „kodėl prekiaujate senais geltonais agurkais?“. Atsidusus darbuotoja, atsakė: „neturiu supratimo. Tokius agurkus mums atvežė vakar iš sandėlių. Pažiūrėkite kitose dėžėse, gal ten galima atsirinkti normalesnių.“ Deja kitose dėžėse nieko normalesnio nebuvo. Tie patys seni geltoni agurkai“, – nevartok.lt pasakojo Vytautas.

Nevartok.lt apie agurkų kokybę paklausė sodininko Zigmanto, kuris agurkus augina daugiau kaip 30 metų. „Geltona agurkų spalva byloja, kad agurkai yra senokai nuskinti, praradę nemažai drėgmės ir yra iškugždyję.

Tokie agurkai nebeturi geriausių savo savybių – nebus traškūs ir sultingi. Sodininkai, kurie perlaiko nuskintus agurkus, išmeta juos į komposto duobę. Turbūt teko matyti, kaip agurkai brandinami sėklai. Kuo ilgiau jie stovi, tuo labiau geltonuoja.

Šviežias ir gardus agurkas yra tas, kuris yra ryškiai žalios (viršuje) ir žalsvos spalvos (apačioje), kietas ir neiškugždyjęs. Pageltusių agurkų geriau nevalgyti. O save gerbiantis sodininkas niekada nesiūlys gelstelėjusių agurkų. Nebent juos atiduotų dykai“, – nevartok.lt pasakojo sodininkas Zigmantas.

„Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Mes visada siekiame, kad produktai klientą pasiektų tik švieži ir kokybiški. Ir šį kartą agurkai iš tiekėjų į sandėlį atkeliavo švieži ir žali, tačiau dėl tolesnio transportavimo trikdžių ir karštų orų penktadienio vakarą Nidos MAXIMĄ jie pasiekė vos vos pageltusiais galais. Deja, per naktį jie dar labiau pageltonavo. Parduotuvės darbuotojai  privalėjo atidžiai perrinkti agurkus. Sieksime, kad tokia situacija ateityje nepasikartotų“, – nevartok.lt sakė MAXIMOS komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (4)

  1. buna:

    Maximoj daznai buna minkstu neskaniu agurku……..

  2. cioce:

    jei yra pirkejas, bus ir pardavejas

  3. enough:

    na juk maxima tai ne save gerbiantis sodininkas gi.. reikėjo marinuotų įdėti;)

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>