Pagal MAXIMĄ, Rusija yra Europos Sąjungoje (papildyta MAXIMOS komentaru)

„MAXIMOJE pirkau aliejų. Išsirinkau „Golden oil“ rapsų aliejų, pagamintą pagal MAXIMOS užsakymą. Parduotuvės etiketėje, kurią pirmąją pastebi pirkėjai, užrašyta, kad produkto kilmės šalis Europos Sąjunga (ES). Tačiau pastebėjau, kad ant butelio etiketės nurodyta kita kilmė –  šalis Rusija. Kyla klausimas, ar pagal MAXIMĄ, Rusija yra Europos Sąjungoje, ar taip norima suklaidinti vartotojus, nurodant neteisingą  aliejaus kilmę?“, – nevartok.lt savo pastebėjimus dėstė Gintas.

„Rapsų aliejus „Golden oil“, kuriuo prekiaujame, pas mus atkeliauja išpilstytas ne tik Rusijoje, bet ir kitose šalyse – taip pat ir ES šalyse. Šio produkto kainų kortelė padaroma pagal visą partiją. Tai klientą šįkart ir suklaidino, nes ant aliejaus pakuotės kilmės šalis buvo nurodyta Rusija, o ant kainų kortelės – ES (kortelė daryta pagal ankstesnę aliejaus partiją, kuri buvo išpilstyta ES). Atsiprašome kliento dėl įvykusios klaidos. Siekiant, kad ateityje panašių atvejų būtų išvengta ant kortelės šio produkto kilmės šalies nebenurodysime. Vadovaujantis LR įstatymais, ant kainos kortelės pakanka pažymėti, kad produktas (šiuo atveju aliejus) pagamintas MAXIMA LT užsakymu, produkto kilmės šalis bus ir toliau nurodoma tik ant produkto pakuotės. Iki šiol buvusios šio aliejaus kainos kortelės mūsų parduotuvėse nebebus naudojamos. Dėkojame klientui už pastabą“, – nevartok.lt sakė MAXIMOS komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Dėkojame Gintui už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , , ,

Komentarai (4)

 1. bububu:

  kilmės šalis dar nereiškia kad šis produktas pagamintas būtent toje šalyje.

 2. Cesarius ( Vilnietis ):

  ale koks skirtumas kur pagaminta , nors vietkonge , svarbu , kad kokybiška prekė būtų , pas mane kompas iš taivanio jau 6 metai eina niekas negenda .

 3. To gogo

  O jei prekė pagaminta Rusijoje,tai jau būtinai nusinuodysit.
  Kokie juokingi jūs esate,žmonės…

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>