Paaiškino, kodėl pažaliavo VALDORFO kečupas

valdorfasNORFOJE ir RIMI vartotojai aptiko pažaliavusį VALDORFO kečupą.  Iš kur ta žalia spalva stebėjosi pirkėjai? Pakračius matėsi, kad tas žalias “marmalas” yra kažkoks keistas, sklaidosi po buteliuką.

Nevartok.lt kreipėsi į VALDORFO kečupą gaminančią bendrovę, kad paaiškintų žalios spalvos kilmę. Telefonu atsiliepusi darbuotoja pasiūlė atsiųsti nuotraukas ir klausimus raštu. Tai ir padarėme. Deja, atsakymo kodėl kečupo plastikiniuose buteliuose plaukioja žalias “marmalas” taip ir nesulaukėme. Teko kreiptis į VMVT. Rezultato ilgai laukti neteko. Tarnybos darbuotojai operatyviai sureagavo į skundą ir iš prekybos pašalino didelį kiekį pažaliavusio kečupo.

“Atlikus patikrinimus nustatyta, kad padažo spalvos pokyčius sukelti galėjo technologiniai pažeidimai. Mat padažas buvo supiltas į skaidrią tarą, kuri neapsaugo produkto nuo neigiamo UV spindulių poveikio.Įtakos produkto kokybinėms savybėms galėjo turėti ir dideli temperatūros svyravimai transportavimo ar saugojimo metu.
Informuojame, kad gamintojas nedelsiant buvo įpareigotas nutraukti prekybą šios partijos padažu ir išėmė jį iš prekybos,- nevartok.lt sakė VMVT maisto produktų inspektorė Birutė Janulevičienė.

 

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>