Originali MAXIMOS kainodara – suprask, kaip nori

kaina„MAXIMA rašo kainas kaip nori. Suprask-litai ar eurai? Ar sena kaina ir nauja kaina?“, – nevartok.lt pasakojo nuotrauką atsiuntusi pirkėja.

„Apgailestaujame, kad klientas buvo suklaidintas. Klijuojant sumažintos kainos lipdukus įsivėlė klaida. Reguliari šio sumuštinio kaina – 1,49 Eur. Sumažinta kaina, šiuo atveju, yra nurodyta senos kainos langelyje ir siekia 0,79 Eur, o naujos kainos langelyje nurodyta sumažinta kaina litais, t.y. 2,73Lt. Ji buvo gauta konvertuojant kainą eurais pagal visas matematines taisykles.

Darbuotojai vadovaudamiesi taisykle rašyti kainas abejomis valiutomis, jas surašė į skirtingas eilutes, nors abi nurodytos kainos turėjo būti vienoje eilutėje „Nauja kaina“. Mums belieka atsiprašyti ir tikėtis, kad panaši situacija nepasikartos. Būtume dėkingi, jei į Jus kreipęsis klientas nurodytų, kurioje parduotuvėje pastebėjo šią klaidą. Tada galėtume užtikrinti, kad šis nesusipratimas nepasikartos“, – nevartok.lt sakė MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

 

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (3)

  1. rita:

    Kas cia neaisku. Sumazinta kaina 0,79 euro, litais 2,73 lt. Jeigu nera kainos kiek nenupigintas kainuoja, eini ir pasiziuri.Daznai matau tokiu dalyku ir nepuolu rasliavot kiekvienu atveju.

  2. Ritai:

    O kur valiuta nurodyta?
    negi pirkėjas turi spėlioti kokia valiuta nurodytos sumos?

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>